به روز شده در: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۹
سردار شیرازی:
رئیس دفتر نظامی فرمانده کل قوا گفت: یکی از اوامر موکد رهبری در جابجایی و انتصابات، استفاده از نقاط قوت کار‌های انجام شده و برطرف کردن ضعف‌ها و اشکالات است.
کد خبر: ۳۴۳۴۵۹
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲ - 24April 2019

قرارگاه فرهنگی - اجتماعی حضرت بقیه الله (عج) باید بازتعریف شودبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار «محمد شیرازی» رئیس دفتر نظامی فرمانده کل قوا صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم تودیع و معارفه فرمانده کل سپاه، اظهار داشت: حضرت آقا اوامر موکدی به سردار سلامی فرموده‌اند که دنبال می‌کنند و اجرا می‌شود. اوامر ایشان در حکم سردار سلامی و سردار جعفری باید مورد دقت و پژوهش قرار گیرد و به صورت کاربردی درآید.

وی افزود: در خصوص قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت بقیه الله (عج) نیز باید بازتعریف صورت گیرد و همینطور درباره راهبرد‌های اصولی سپاه، گام‌های تکاملی باید تبیین و به فرمانده معظم کل قوا گزارش شود.

سردار شیرازی ادامه داد: یکی از اوامر موکد رهبری در جابجایی و انتصابات، استفاده از نقاط قوت کار‌های انجام شده و برطرف کردن ضعف‌ها و اشکالات است.

رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا در پایان تاکید کرد: امروز سپاه با سابقه ٤٠ ساله به جایگاه متعالی رسیده، اما انتظارات رهبری بیشتر است که باید دنبال شوند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها