به روز شده در: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶
سردار مهری خبر داد؛
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: ورزشکاران مشمول در سطح تیم ملی می‌توانند تاریخ اعزام به خدمت خود را حداکثر تا سن 30 سالگی تمام و در سطح لیگ برتر تا سن 28 سالگی تمام در صورت استمرار فعالیت برابر ضوابط تمدید کنند.
کد خبر: ۳۴۵۹۱۵
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸ - 11May 2019

امکان تعویق خدمت ورزشکاران ملی‌پوشان مشمول تا سن 30 سالگیبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «تقی مهری» رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره ضوابط اجرایی معافیت قهرمانان ورزشی و فرزندان قهرمانان پارالمپیک، اظهار داشت: رتبه‌های اول تا سوم بازی‌های المپیک و مسابقات جهانی و آسیایی با معرفی وزارت ورزش و جوانان و موافقت ستاد کل نیرو‌های مسلح از انجام خدمت دوره ضرورت معاف می‌شوند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا ادامه داد: مقام‌های اول تا سوم مسابقات جام جهانی فوتبال، بسکتبال و والیبال نیز از خدمت دوره ضرورت معاف هستند.

وی درباره معافیت فرزندان قهرمانان پارالمپیک جهانی نیز یادآور شد: یکی از فرزندان قهرمانان پارالمپیک جهانی که در 25 رشته ورزشی مانند تیر و کمان، اسکی، بسکتبال عناوین اول، دوم و سوم را کسب کرده‌اند، با معرفی وزارت ورزش و جوانان و موافقت ستاد کل نیرو‌های مسلح، از انجام خدمت دوره ضرورت معاف می‌شوند.

سردار مهری تصریح کرد: معافیت ذکر شده فقط به یکی از فرزندان و صرفاً برای یکبار تعلق می‌گیرد بنابراین کسب عناوین متعدد برای قهرمانان پارالمپیک، موجب معافیت سایر فرزندان آن‌ها نیست.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا متذکر شد: در راستای تقویت بنیه ورزشی کشور در سطح قهرمانی و ملی، زمینه‌ای برای تعویق تاریخ اعزام به خدمت ورزشکاران مشمول فراهم شده بنابراین ورزشکاران مشمول در سطح تیم ملی می‌توانند تاریخ اعزام به خدمت خود را حداکثر تا سن 30 سالگی تمام و در سطح لیگ برتر تا سن 28 سالگی تمام در صورت استمرار فعالیت برابر ضوابط تمدید کنند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار