به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۷
دریادار خانزادی:
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: یکی از وظایف نیروی دریایی در منطقه برقراری امنیت برای نشان دادن ظرفیت تمدنی منطقه به ویژه سواحل مکران است.
کد خبر: ۳۴۶۳۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵ - 14May 2019

یکی از وظایف نیروی دریایی برقراری امنیت در منطقه استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر دریادار «حسین خانزادی» فرمانده نیروی دریایی ارتش در آئین تکریم و معارفه فرمانده منطقه دوم دریایی در جمع مسئولان شهرستان جاسک اظهار داشت: پیشرفت، رشد، توسعه و شکوفایی امروز ایران اسلامی در سایه امنیت است و در نبود این امر مهم هیچ یک از این مولفه‌ها به درستی به انجام نمی‌شد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران یک کشور دریایی و برخوردار از مرز‌های دریایی وسیع است که حفظ و حراست آن بر عهده‌ی نیرو‌های مسلح و در راس آن نیروی دریایی ایران است و این را دشمن بداند تا زمانی که غیور مردان نیروی دریایی ارتش از این مرز و بوم دفاع می‌کنند دشمن حتی جرات نگاه گستاخانه نمی‌تواند داشته باشد.

دریادار خانزادی گفت: دریا بار‌ها فرصت‌های کلانی را در اختیار کشور ما گذاشته است و دریا فرصت خوبی برای برقراری ارتباط با دوستان است. امنیت موضوع اصلی یک کشور است در دریا و نیروی دریایی یکی از شاخص‌ترین بخش‌ها در برقراری امنیت یک کشور است.

وی در ادامه ضمن اشاره به گام دوم انقلاب افزود: گام دوم گامی اصلی برای تمدن سازی و شکل گیری تمدن جمهوری اسلامی ایران است که با همت جوانان این امر محقق می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به دیدار اخیر خود با فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) بیان کرد: معظم له در مبحث احیای نیروی دریایی فرمودند که دو مقوله ساخت و ساز و زیر ساخت و نیروی انسانی را باید در راس امور خود قرار دهید.

وی گفت: یکی از وظایف نیروی دریایی در منطقه برقراری امنیت است تا ظرفیت تمدنی منطقه به ویژه سواحل مکران به منصه ظهور برسد و احداث فرودگاه و بیمارستان شهرستان جاسک که در حال احداث است از گام‌های بلند نیروی دریایی در توسعه سواحل مکران تلفی می‌شود.

بر اساس این گزارش، در پایان این مراسم امیر دریادار خانزادی از زحمات امیر دریادار دوم «رضا عباسی» تقدیر کرد و ناخدایکم «کوروش محرابی» به عنوان فرمانده جدید منطقه دوم دریایی ولایت معرفی شد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها