به روز شده در: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹
حجت‌‌الاسلام محمدحسنی:
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه دشمن اگر دست از پا خطا کند، تیر خلاص را به سمت خود شلیک کرده است، گفت: در صورت هرگونه اشتباه دشمن، پای متجاوزان را قطع خواهیم کرد.
کد خبر: ۳۴۶۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴ - 15May 2019

دشمن اگر دست از پا خطا کند تیر خلاص را به سمت خود شلیک کرده استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین «عباس محمدحسنی» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جمع کارکنان ستاد نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه امروز تمام کفر در برابر تمام اسلام صف‌آرایی کرده است، اظهار داشت: آرایش فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و علمی دشمن در مقابل ملت ایران آرایش کاملا جنگی است؛ اما این آرایش‎ها، منجر به درگیری نظامی نخواهد شد.

وی افزود: چون خود آن‌ها بهتر از هر کسی می‌دانند که توان و یارای مقابله نظامی با جمهوری اسلامی ایران را ندارند که اگر داشتند لحظه‌ای در حمله به کشورمان درنگ نمی‌کردند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش راه حل مقابله با این تهاجمات را مقابله به مثل دانست و گفت: قرآن کریم راه رویارویی با تهدیدات را مقابله به مثل می‌داند؛ چنانکه در آیه شریفه آمده است «و اعدوا لهم ما استطعتم من قوة و من رباط الخیل ترهبون».

حجت الاسلام محمدحسنی با بیان اینکه آرایش دشمن در حوزه نظامی علی‌الظاهر آرایش جنگی نیست، گفت: امروز دور تا دور ایران را اجانب با پرچمداری آمریکا محاصره کردند تا ما را بترسانند. ما نیز باید مثل آن‌ها در صحنه باشیم و آرایش خود را حفظ کنیم.

وی تاکید: خداوند در قرآن کریم می‌فرمایند: هیچ‌گاه مطیع اجانب نباشید و در مبارزه مقابل آن‌ها نیز هیچ موقع کم‌کاری نکنید و اقدام به جهاد خستگی‌ناپذیر کنید؛ چون اگر آنها احساس کنند که شما آماده نیستید، ضربه کاری خود را خواهند زد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به فرمایشات اخیر فرماندهی معظم کل قوا در جمع کارگزاران نظام و تاکید ایشان بر اعتماد و امید به جوانان، گفت: نسل جوان باید با تأسی به الگوهایی همچون شهید بابایی، شهید ستاری، شهید صیاد شیرازی، شهید حججی و... نقش خود را در این برهه از زمان به نحو احسن ایفا کرده و کشور را به اوج اقتدار و عزت برسانند.

وی امید به قشر جوان را از جمله کلیدهای پیروزی در نبرد با دشمنان عنوان و خاطرنشان کرد: سربازان وظیفه در نیروهای مسلح و همچنین جامعه جوان ایرانی در سراسر کشور به عنوان موتور محرک و پیشران، نقش بسیار مهمی را در مقابله با دشمنان نظام اسلامی بر گردن دارند؛ چنانکه رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی) بارها و بارها به حضور این قشر در تمامی عرصه‌ها تاکید کردند.

حجت الاسلام محمدحسنی با بیان اینکه در انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس با توکل بر خداوند توانستیم موفقیت و پیروزی‌های بزرگی را خلق کنیم، خاطرنشان کرد: دشمن اگر دست از پا خطا کند، تیر خلاص را به سمت خود شلیک کرده است.

وی به حفظ وحدت، اقتدار، یکپارچگی و صف آرایی مقابل دشمن اشاره و آن را در به رخ دشمن کشیدن ضروری عنوان و تصریح کرد: دشمن بداند که ایران اسلامی مرکز تربیت‌شدگان مکتب عاشورا با شعار «هیهات منا الذله» است و در صورت هرگونه اشتباه پای متجاوزان را سخت قطع خواهند کرد.

حجت الاسلام محمدحسنی با تاکید بر اینکه ملت ایران در طول تاریخ هیچ‌گاه ذلت را نپذیرفته است، گفت: دشمن قبل از هر اشتباهی یکبار دیگر تاریخ ایران را مرور کند و میرزا کوچک خان‌ها در شمال، رئیسعلی دلاوری‌ها در جنوب، ستارخان‌ها در تبریز و اسعد بختیاری‌ها در مرکز ایران که بودند و چه کردند؟

وی تاکید کرد: امروز ایران اسلامی در شرایطی از اقتدار به سر می‌برد که جنگ از سوی هر کسی آغاز شود، قبر خود را کنده است.

در پایان این مراسم، از نفرات برتر قرآنی ستاد نیروی هوایی ارتش تجلیل شد.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها