به روز شده در: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
وزیر اطلاعات:
حجت‌الاسلام «سیدمحمد علوی» گفت: باید با وحدت و انسجام ملی زیر پرچم ولایت یک‌دل و یک‌زبان حرکت و نقشه‌های نظام سلطه را خنثی و نقش بر آب کنیم.
کد خبر: ۳۴۷۲۱۱
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹ - 21May 2019

با وحدت و انسجام ملی زیر پرچم ولایت، نقشه های دشمنان را خنثی و نقش بر آب می کنیمبه گزارش دفاع‌پرس از کرمانشاه، حجت‌الاسلام «سیدمحمد علوی» وزیر اطلاعات امروز در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه در سرسرای شهدای دولت استانداری، نسبت دادن وجود مشکلات به ناکارآمدی دولت و نظام را خواست دشمنان به ویژه آمریکا دانست و اظهار داشت: باید در مقام توصیه افکار عمومی مردم را با اقدامات عامل اصلی دشمنی استکبار علیه نظام آگاه کرد و در مقام عمل با تدبیر امور بر مشکلات غلبه کرد.

علوی با اشاره به شرایطی که دشمنان علیه کشورمان و حتی منع پرواز از کشورهای همسایه و محدودیت واردات و صادرات ایجاد می‌کنند، گفت: مسئولان و رسانه‌ها این گونه بیان کنند که دشمنان درصدد به زانو درآوردن ایران هستند اما مردم وارد میدان می‌شوند و از این پیچ تاریخی به سلامت عبور می‌کنند.

وزیر اطلاعات با اشاره به تحریم‌های جنایتکارانه آمریکا علیه مردم ایران، گفت: باید با وحدت و انسجام ملی زیر پرچم ولایت یک دل و یک زبان حرکت کنیم و نقشه‌های نظام سلطه را خنثی و نقش بر آب کنیم و بر انسجام ملی، همدلی و همزبانی بیشتر مسئولان تاکید کرد.

این مسئول با تبریک سالروز ولادت امام حسن (ع)، ایشان را نماد عقلانیت، نخبگی، وقار و سیادت دانست و افزود: لازمه امامت تنها قیام نیست بلکه گاهی اوقات قعود ائمه اطهار (ع) راهبرد پیروان خواهد بود و فقط همراهان اهل بیت (ع) و ولی فقیه به صلاح خواهند رسید.

وی شرایط امام حسن (ع) را آزمون ولایتمداری توصیف کرد و گفت: آنان که قعود و دستور به صلح آن حضرت را برنتافتند در این آزمون نمره قبولی نگرفتند و می خواستند دیدگاه خود را به آن حضرت تحمیل کنند بنابراین همواره موفقیت انقلاب تبعیت از ولایت است و با این شرط می توان از پیچ های سخت عبور کنیم.

وزیر اطلاعات در ادامه سخنان خود در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه با اشاره به شرایط دوران حکومت امیرالمومنین علی (ع) عنوان کرد: بروز مشکلات آن دوران نتیجه سنگ اندازی‌ها و دسیسه‌های دشمنان بود اما غفلت و بی‌بصیرتی مردم موجب شکست رهبر بی‌بدیلی همچون امیرالمومنین (ع) شد و آن حضرت از بی‌وفایی و نافرمانی کوفیان به ستوه آمد.

علوی عدم همراهی مردم را یکی از عوامل عدم موفقیت حکومت امیرالمومنین (ع) و امام حسن (ع) دانست و متذکر شد: به تعبیر مقام معظم رهبری امام حسن (ع) با توجه به شرایط جامعه قهرمانانه‌ترین نرمش تاریخ را برای حفظ و بقاء اسلام از خود نشان داد.

وزیر اطلاعات در پایان با تقدیر از مدیر سابق اداره‌کل اطلاعات استان کرمانشاه، مدیرکل جدید این اداره‌کل را معرفی کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار