به روز شده در: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۷
رییس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه سی‌امین مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) را تشریح کرد.
کد خبر: ۳۴۸۹۰۰
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰ - 01June 2019

ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)به گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «محمدرضا مهماندار» درباره تدابیر ترافیکی پلیس راهور برای برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: این مراسم از ساعت هشت صبح روز سه شنبه چهاردهم خرداد در حرم مطهر حضرت امام (ره) آغاز می‌شود و در همین راستا نیز پلیس یک‌سری محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی را در معابر منتهی به این محل اعمال کرده است.

وی افزود: بر این اساس از ساعت هشت صبح روز سه شنبه ۱۴ خرداد تردد تمامی وسایل باربری سنگین در جاده قدیم قم از پل حسن آباد تا پل آزادگان، بزرگراه شهید رجایی تا پل آزادگان به جنوب تا جاده قدیم و برعکس، بزرگراه شهید هاشمی حد فاصل پل شهید صنیع‌خانی تا بهشت زهرا (س)، سه راهی باقرشهر تا بزرگراه خلیج فارس ممنوع است و این ممنوعیت تا پایان مراسم و تخلیه جمعیت ادامه خواهد داشت.

مهماندار درباره مسیر‌های جایگزین برای تردد این خودرو‌ها نیز گفت: مسیر جایگزین جاده حسن آباد به جاده ساوه و آزادگان غرب و شرق است.

وی با بیان اینکه از ساعت ۱۳ روز سه شنبه تا پایان مراسم نیز ممنوعیت تردد اعمال شده است، گفت: مسیر جنوب به شمال آزادراه قم – تهران از پل حسن آباد با ممنوعیت تردد روبه‌رو است و فقط کاروان‌های استان‌ قم می‌توانند به سمت شمال آزاد راه ادامه مسیر دهند.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در جاده قدیم قم در مسیر جنوب به شمال بعد از کهریزک نرسیده به تقاطع سایت و هدایت خودرو‌ها به سمت شرق و ادامه مسیر از باقرشهر و در نهایت جاده قدیم به سمت تهران نیز ممنوعیت تردد اعمال شده است. همچنین اعمال محدودیت از دوربرگردان سالمندان برای جلوگیری از تردد کامیون‌ها وجود دارد.

مهماندار با بیان اینکه تاکسی‌های فرودگاه امام خمینی (ره) در طول زمان برگزاری مراسم باید از مسیر آزادراه تهران – ساوه تردد کنند، گفت: تردد وسایل نقلیه سبک در محور آزادراه تهران – قم شمال به جنوب حد فاصل پل شهید کاظمی تا عوارضی تهران – قم مجاز بوده و محدودیتی اعمال نخواهد شد، اما در صورت اضطرار با تشخیص فرمانده به صورت مقطعی محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد.

وی ممنوعیت‌های توقف را نیز اعلام کرد و گفت: از ساعت هشت صبح روز چهاردهم خرداد تا پایان مراسم، در بزرگراه خلیج فارس از پل حرم مطهر به سمت جنوب تا عوارضی در هر دو مسیر، ورودی‌ها و خروجی‌ها و خیابان‌های فرعی منتهی به پارکینگ‌ها و خیابان‌های اصلی محوطه بهشت زهرا (س)، بزرگراه شهید هاشمی در مسیر شمال به جنوب تا میدان ساعت در هر دو مسیر، طول بلوار علامه عسگری در هر دو مسیر از سه راهی باقرشهر تا پل حرم و پارکینگ ضلع شمال حرم ممنوع است و همکاران من نسبت به جابجایی خودرو‌ها در این محدوده اقدام خواهند کرد.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها