به روز شده در: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۷
امیر حیدری:
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: بیماران صعب‎العلاج ارتش باید در اولویت واگذاری خانه‌های سازمانی باشند.
کد خبر: ۳۵۰۲۳۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸ - 13June 2019

بیماران صعب‎العلاج ارتش باید در اولویت واگذاری خانه‌های سازمانی باشندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‎پرس، نشست فرمانده نیروی زمینی ارتش امروز با حضور خانواده‌های بیماران صعب‎العلاج قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش در تالار گل نرگس برگزار شد.

امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در این نشست اظهار داشت: وظیفه خود می‌دانیم که از بیماران صعب‎العلاج ارتش و خانواده‌های آنان حمایت لازم را به عمل آوریم و آن‌ها را تحت پوشش قرار دهیم.

امیر حیدری تاکید کرد: سازمانی به نام دارالشفا را در مراکز استان‌ها مستقر کردیم و این مراکز موظف شده‎اند تا به شناسایی بیماران صعب‎العلاج در ارتش بپردازند و سپس این بیماران را دسته بندی کنند..

وی ادامه داد: براساس دسته بندی به صورت مداوم کمک‌های مستمری به حساب بیماران صعب العلاج واریز خواهد شد تا حداقل دردی از درد‌های این قشر آسیب پذیر جامعه دوا شود.

امیر حیدری اظهار کرد: دستورالعمل‌های لازم را به بیمارستان‌های منطقه‌ای ارتش صادر کرده و آن‌ها را موظف کردیم تا به بیماران صعب العلاج خدمات لازم را ارائه کنند.

وی افزود: بیماران صعب العلاج باید در اولویت واگذاری خانه‌های سازمانی باشند و دستورات لازم را دادیم که این بیماران در اولویت واگذاری باشند و یا اگر در حال حاضر در خانه‌های سازمانی ساکن هستند نیز به سکونت خود در این منازل ادامه دهند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان صحبت‌های خود به دیدار چهره به چهره با بیماران صعب‎العلاج پرداخت و به درد و دل و مشکلات پیش روی آن‌ها گوش داد.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار