به روز شده در: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۵
سردار اشتری:
فرمانده ناجا گفت:همکاران ما در کشور حافظ ارزش‌ها خواهند بود و با هر گونه ناهنجاری و هنجارشکنان طبق قانون برخورد خواهد شد.
کد خبر: ۳۵۰۵۰۱
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳ - 16June 2019
نیروی انتظامی در کشور حافظ ارزشهاستبه گزارش دفاع‌پرس از کرمانشاه، سردار سرتیپ پاسدار «حسین اشتری» فرمانده انتظامی کشور امروز در جمع خبرنگاران استان کرمانشاه با اشاره به حرفه ای تر شدن عملکرد نیروی انتظامی در سالهای اخیر اظهار داشت: افزایش و تنوع جرائم، نیروی انتظامی را به سمت حرفه‌ای شدن سوق داده و امروز با آموزش‌های لازم عملکرد مأموران انتظامی نسبت به سال‌های گذشته حرفه‌ای‌تر شده است.

وی افزود: همکاران ما در نیروی انتظامی نسبت به گذشته ماموریت‌هایشان را حرفه‌ای‌تر انجام می‌دهند و تجهیزات و امکانات و استفاده از تکنولوژی جدید نیز برای پیشگیری، کشف و برخورد با جرایم به ما کمک می‌کند، در این زمینه رشد خوبی در چند سال گذشته داشته‌ایم.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: طی سال‌های اخیر در زمینه کشفیات جرایم نسبت به وقوع با افزایش روبه‌رو بوده‌ایم و امیدواریم روز به روز با حمایت‌‌ها از این نهاد ما هم بتوانیم از با حفاظت از امنیت در خدمت امنیت و آسایش مردم باشیم.

اشتری در خصوص آمادگی این نهاد برای بازگشایی مرز خسروی نیز گفت: نیروی انتظامی زیرساخت‌های لازم در پایانه مرزی خسروی دارد و آماده پذیرش زائران در ایام اربعین حسینی است اما باید توافق بین مسئولین دو کشور صورت گیرد اگر توافقنامه امضا شود تا ما هم بتوانیم خدمات خود را به زائرین در اربعین ارائه کنیم.

وی در مورد تمدید اعتبار گذرنامه‌ها از 5 به 10 سال نیز گفت: نیروی انتظامی موافق است و کارهای کارشناسی اولیه انجام شده و در ستاد گذرنامه این اقدامات را مطرح خواهیم کرد و صورت تصویب اعلام می‌کنیم.

فرمانده ناجا در مورد رفتارهای اخیر با آمران به معروف در کشور نیز تصریح کرد: وظیفه نیروی انتظامی برخورد با هر نوع هنجارشکنی و حفظ ارزش‌هاست و در حمایت از آمران به معروف و ناهیان منکر نیز ما حافظ ارزش‌‌ها خواهیم بود و طبق قانون با هرگونه جرایم مشهود و هنجارشکنی برخورد می‌کنیم.

اشتری بیان داشت: همکاران ما در کشور حافظ ارزش‌ها خواهند بود و با هر گونه ناهنجاری و هنجارشکنان طبق قانون برخورد خواهد شد.

وی گفت: افزایش و تنوع جرائم، نیروی انتظامی را به سمت حرفه‌ای شدن سوق داده است.
 
انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار