به روز شده در: ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۵
فرمانده جدید انتظامی استان کرمانشاه:
سردار «علی‌اکبر جاویدان» گفت: با توجه به ظرفیتی که در استان وجود دارد اشراف اطلاعاتی یکی از اولویت‌های ما در اجرای ماموریت‌ها خواهد بود.
کد خبر: ۳۵۰۵۲۹
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷ - 16June 2019

هدف خدمت به مردم و ارتقاء امنیت و آرامش استبه گزارش دفاع‌پرس از کرمانشاه، سرتیپ دوم پاسدار «علی‌اکبر جاویدان» فرمانده جدید انتظامی استان کرمانشاه در  مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه هدف خدمت به مردم و ارتقاء امنیت و آرامش است، اظهار داشت: استان کرمانشاه به لحاظ موقعیت مرز‌ها و همچنین مسائل و آسیب‌های اجتماعی که دارد از ویژگی‌های خاصی برخوردار است.

جاویدان خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیتی که در استان وجود دارد اشراف اطلاعاتی یکی از اولویت‌های ما در اجرای ماموریت‌ها خواهد بود با بومی‌سازی برنامه‌ها به دنبال اجرای تدابیر هدایتی در استان خواهیم بود.

وی عنوان کرد: ارتقای توان عملیاتی نیروها و همچنین ارتقاء امنیت در سطح استان با استفاده از دیگر ظرفیت‌ها از اولویت‌های کاری ما است.

فرمانده انتظامی کرمانشاه ادامه داد: به طور حتم از خلق ظرفیت‌های جدید درگیر کردن دیگر سازمان‌ها و نهادها در راستای آسیب‌های اجتماعی و کاهش آنها اولویتی است که می‌تواند در حوزه امنیت تاثیر گذار باشد.

این مسئول گفت: قالب ناامنی‌ها خروجی آسیب‌های اجتماعی هستند که اگر آسیب‌های اجتماعی به درستی کنترل شوند در سبد امنیتی استان با کاهش ورودی جرائم روبه رو خواهیم بود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها