به روز شده در: ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵
امیر صباحی‌فرد:
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به گستردگی مرز‌های هوایی و وجود پایگاه متعدد دشمن در اطراف کشور، گفت: پدافند هوایی اولویت نخست نیرو‌های مسلح در دفاع از مرز‌های میهن اسلامی است.
کد خبر: ۳۵۳۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵ - 14July 2019

پدافند هوایی اولویت نخست نیرو‌های مسلح در دفاع از کشور استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از دوره‌های آموزش کوهستان و اعتماد به نفس دانشجویان دانشگاه خاتم الانبیا (ص) نیروی پدافند هوایی در منطقه امامزاده هاشم بازدید کرد.

امیر صباحی فرد در این بازدید ضمن بررسی کیفیت کارگاه‌های مختلف آموزشی دانشجویان در خصوص اهمیت این دوره‌های آموزشی عملی مهم، گفت: پدافند هوایی اولویت نخست نیرو‌های مسلح در دفاع از مرز‌های میهن اسلامی است و با توجه به گستردگی مرز‌های هوایی کشور و وجود پایگاه‌های متعدد دشمن در اطراف مرز‌های ایران اسلامی، وظیفه شما دانشجویان که حافظان حریم هوایی ایران در آینده نزدیک هستید، بسیار مهم است.

وی خطاب به دانشجویان گفت: باید با گذراندن مراحل علمی عملی و این آموزش‌ها آمادگی لازم را برای حضور در سنگر‌های دفاع از حریم هوایی ایران اسلامی کسب کنید.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: وجود یک دانشگاه تخصصی برای مجموعه پدافند هوایی یک نعمت بزرگ است و امروز تنها مرجع تخصصی آموزش‌های پدافند هوایی دانشگاه خاتم الانبیا (ص) ارتش است.

امیر صباحی فرد در ادامه با اشاره به اهمیت آموزش‌های ارائه شده در این دانشگاه، تصریح کرد: پدافند هوایی یک حوزه تخصصی و تجهیزات‌محور است و نیاز است نیروی انسانی که در این تخصص‌ها فعالیت می‌کنند از سطح علمی و تجربی بسیار خوبی برخوردار باشد که به یاری خداوند این مهم در دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) و مرکز آموزش درجه داری و مرکز آموزش‌های تخصصی پدافند به خوبی و در سطح مناسبی انجام می‌شود.

بنا بر این گزارش، دانشگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) نیروی پدافند هوایی ارتش عالی‌ترین مرکز آموزش دانشجویان و متخصصان پدافند هوایی است و دانشجویان در رشته‌های مختلف با گذراندن دوره‌های عملی و علمی تخصص‌های مختلف را فراگرفته و در پایان هر سال جهت تمرین عملی و کسب مهارت‌های تکمیلی آموزش‌های خود به دوره‌های مختلف عملی، چون اردوگاه کویر، جنگل، کارگاه‌های اعتماد به نفس کوهستان و... اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار