به روز شده در: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۵
سردار فتحیان خبر داد؛
مسئول موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت گفت: خدمات بهداری‌های ارتش در دوران دفاع مقدس به صورت کامل جمع‌آوری و تدوین شده، اما در رابطه با سپاه حدود ۶۰ درصد این اطلاعات جمع‌آوری شده است.
کد خبر: ۳۵۴۲۳۱
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹ - 16July 2019

اتمام جمع آوری و تدوین اطلاعات بهداری‌های ارتش در دفاع مقدسبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «نصرالله فتحیان» مسئول مؤسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت صبح امروز در سومین جلسه هیات امنای این موسسه با ارائه گزارشی اظهار داشت: این مؤسسه تاکنون موفق شده  است که چهار میز بهداری رزمی در چهار سازمان لشکری و چهار سازمان کشوری به همراه کمیته‌های ۱۰گانه تخصصی در وزارت بهداشت، بهداری رزمی و ۴۰ دانشگاه علوم پزشکی کشور تشکیل دهد.

وی با اشاره به اینکه ۵۰ نشست و همایش نیز مستندسازی شده است، افزود: ساخت ۴۰ کلیپ قهرمانان شهید پزشکی، برگزاری ۱۰۱ جلسه تاریخ شفاهی پیشکسوتان شاخص دوران دفاع مقدس و جمع‌آوری ۲۲۳ جلد کتاب، اطلس، پایان‌نامه و مقاله از دیگر فعالیت‌های این مؤسسه است.

سردار فتحیان ادامه داد: خدمات بهداری‌های ارتش در دوران دفاع مقدس به صورت کامل جمع‌آوری و تدوین شده، اما در رابطه با سپاه حدود ۶۰ درصد این اطلاعات جمع‌آوری شده است.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار