به روز شده در: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
مسئول ستاد راهیان نور مازندران خبرداد؛
 عسگر مجیدی با اشاره به کسب رتبه نخست مازندران در موضوعات مختلف راهیان نور گفت: خادمین این مسیر را با توجه به سختی‌های پیش راهشان و دوری از خانواده قبول در راه خدا قبول کردند. 
کد خبر: ۳۵۴۵۲۹
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵ - 18July 2019

کسب عنوان نخست مازندران در موضوعات مختلف راهیان نوربه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، «عسگر مجیدی» پیش از ظهر امروز در گردهمایی خادمین راهیان نور سراسر استان که در سالن غدیر سپاه کربلا برگزار شد، با بیان اینکه سال گذشته و اوایل امسال بخش های دانش آموزی، دانشجویی و محلات در اردوگاه های شهید جعفر زاده، شهید شیر سوار و شهید بلباسی حضور پیدا کردند، اظهار داشت: بر اساس ارزیابی قرارگاه مرکزی راهیان نور در سطح کشور، مازندران توانست رتبه نخست را در موضوعات مختلف در اردوهای راهیان نور کسب کند. 

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که زنده نگه داشتن یاد شهدا امروز کمتر از شهادت نیست، تصریح کرد: دشمن از صدر انقلاب تا کنون تلاش در انحراف انقلاب از مسیر خودش را داشت که در تمامی موضوعات موفق نشد و با تحمیل جنگ جوانان انقلاب سینه سپر کردند و با شهادت و خون خود انقلاب را به اینجا رساندند. 

مسئول ستاد راهیان نور مازندران خاطرنشان کرد: این استان با اعزام جوانان این مرز و بوم در قالب کاروان 100 هزار نفری در جبهه‌های جنگ تحمیلی نقش آفرینی کرد تا جایی که مقام معظم رهبری مازندران را لشکر قوی و قدرتمند، خط شکن و خط نگه دار یاد کرد. 

مجیدی افزود: اگر زمانی عملیات کربلای 4، عملیات کربلای  ۵ و عملیات اروند بود امروز ما عملیات در جنگ اقتصادی و فرهنگی با دشمن را داریم. 

وی متذکر شد: راهیان نور یکی از بزرگترین برنامه‌های فرهنگی بوده که به گفته مقام معظم رهبری ما در جنگ فرهنگی با دشمن پیروز شدیم و همه مدیون نقش آفرینی شما جوانان این مرز و بوم است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها