به روز شده در: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۴
سردار فدوی:
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اگر همه مستکبرین عالم بخواهند به یک قدرت واحد تبدیل شوند و در مقابل ما قرار گیرند، در هر صحنه‌ای که به وجود می‌آید، شکست و حقارت و سرافکندگی نصیب آن‌ها می‌شود.
کد خبر: ۳۵۵۰۲۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲ - 23July 2019

تقابل مستکبران با ایران به شکست حقارت‌آمیز آن‌ها می‌انجامدبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار دریادار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه در مراسم تشییع «شهید نقیبی» که صبح امروز در یگان ویژه صابرین برگزار شد، اظهار داشت: لباس سپاه مقدس‌ترین لباسی است که در طول تاریخ آن را می‌شناسیم؛ زیرا هزاران شهید از بهترین بندگان خدا با این لباس شهید شدند.

وی افزود: ۴۰ سال است که سپاه با همین لباس در حال پاسداری از انقلاب است. امروز سپاه بیش از هر زمانی مقتدر و سرافراز است و هر روز که از انقلاب می‌گذرد، انقلاب اسلامی سرافراز‌تر می‌شود.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: شهیدان خالص‌ترین وجود خود را که جان آن‌هاست، تقدیم کرده‌اند؛ این وضعیت وصف‌ناپذیری است که تا در آن شرایط قرار نگیریم، قادر به وصف آن نیستیم؛ در واقع این ۴۰ سال اقتدار و سرافرازی که به وجود آمده، به برکت خون شهداست.

سردار فدوی تصریح کرد: ما پاسداران همچنان پا در رکاب انقلاب هستیم و مثل امامان معصوم منتظریم تا شهادت نصیب ما هم بشود. اگر همه مستکبرین عالم بخواهند به یک قدرت واحد تبدیل شوند و در مقابل ما قرار گیرند، در هر صحنه‌ای که به وجود می‌آید، شکست و حقارت و سرافکندگی نصیب آن‌ها می‌شود؛ زیرا ما به قدرت الهی وصل هستیم.

وی ادامه داد: رزمندگانی که ۴۰  سال است پشت سر امامین انقلاب اسلامی، راه درست را انتخاب کرده‌اند و بر عهد و پیمانشان باقی مانده‌اند، به هیچ وجه بر عهدشان خللی وارد نشده است.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: این راهی است که ما را به سرانجامِ نیکی که خداوند وعده داده است، می‌رساند؛ البته به شرط آنکه بندگانش در راهی که او وعده داده است، پابرجا و استوار باقی بمانند.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار