به روز شده در: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان:
سردار محمد علیپور گفت: افسران جوان جنگ رسانه‌ای باید بتوانند با اسناد و الگوهای دوران دفاع مقدس به جنگ پلیدی‌های فضای مجازی بروند.
کد خبر: ۳۵۵۱۶۲
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴ - 23July 2019

فضای مجازی بستر مناسبی برای ترویج فرهنگ ناب دفاع مقدس است

سردار «محمد علیپور» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان عصر امروز در حاشیه نشست اهمیت فضای مجازی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس از اهواز، خطاب به جوانان نسل امروز اظهار داشت: دنیای دیجیتال امروز شبیه به یک چاقوی دولبه است که هم می‌تواند به نسل جوان ما آسیب فراوان برساند و هم می تواند به شدت در راستای شکوفا شدن هر چه بیشتر و بهتر فرزندان این مملکت کمک کند.

وی افزود: به هیچ وجه نمی توانیم منکر رسانه های نوین باشیم اما هیچ دلیلی هم ندارد که با وجود ظرفیت های خوب امروز در کشور عزیزمان از نرم افزارهای غربی استفاده کنیم. وقتی دشمن می تواند از این فضا بر علیه دین و ایمان و باور جوانان ما بهره ببرد چرا ما نتوانیم در حالت آفند رسانه ای قرار بگیریم و با داشته های زیاد ملی و معنوی مان این فضا را به اشغال و تصرف خود درآوریم.

سردار علیپور در ادامه بر ضرورت بهره بردن از رسانه های دیجیتال و بخصوص بستر فضای مجازی برای انتشار فرهنگ ناب دفاع مقدس خطاب به مدیران روابط عمومی، تبلیغات و فضای مجازی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان تاکید کرد و گفت: باید نسبت به شناسایی و حمایت از جوانان و موسساتی که در این زمینه فعالیت دارند تلاش کنید و محتوای مد نظرشان را برای انتشار در نرم افزارهای گوناگون را در اختیارشان بگذارید تا این افسران جوان جنگ رسانه ای بتوانند با اسناد و الگوهای دوران دفاع مقدس به جنگ پلیدی های فضای مجازی بروند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار