به روز شده در: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی خراسان شمالی:
حجت‌الاسلام والمسلمین رضا عرفانی گفت: جشنواره ملی پلیس در تراز انقلاب اسلامی در خراسان شمالی برگزار می شود و آخرین مهلت ارسال آثار این جشنواره ملی تا 30 آبان سال جاری است.
کد خبر: ۳۵۵۱۶۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰ - 23July 2019

جشنواره ملی پلیس تراز انقلاب اسلامی در خراسان شمالی برگزار می‌شودبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خراسان شمالی، حجت‌الاسلام والمسلمین «رضا عرفانی» رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی خراسان شمالی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: نیروی انتظامی مظهر حاکمیت انقلاب اسلامی است و حضور مردم در موفقیت عمل کردن نیروی انتظامی نقش موثری دارد.

وی نیروی انتظامی را ویترین سایر نیروهای مسلح دانست و گفت: اگر نیروی انتظامی مقتدر و مردمی باشد از خیلی از آسیب های اجتماعی کشور پیشگیری می شود و جامعه ای سالم خواهیم داشت.

عرفانی از برگزاری جشنواره ملی پلیس در تراز انقلاب اسلامی در خراسان شمالی خبر داد و گفت: این جشنواره با محوریت پلیس ولایی و انقلابی، رفتار حکیمانه پلیس با مردم، پلیس مقتدر و شجاع و پلیس بصیر و حکیم برگزار می‌شود و آخرین مهلت ارسال آثار جشنواره ملی پلیس تراز انقلاب اسلامی در خراسان شمالی تا 30 آبان سال 98 است.

رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی خراسان شمالی ادامه داد: علاقه مندان می توانند در قالب پوستر، عکس، نقاشی، فیلم کوتاه، پویانمایی، خاطره، شعر، سرود و مقاله در این جشنواره شرکت کنند و آثار خود را به صندوق پستی 619-15745 ارسال کنند.

وی هدف از برگزاری همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی را ایجاد نهضت نرم افزاری در راستای تحقق رسالت دینی ملی و سازمانی، گفتمان سازی و نهادینه کردن رهنمودهای مقام معظم رهبری در مجموعه ناجا، حرکت به سمت جامعه اسلامی مطلوب با بهره‌مندی از ظرفیت‌های مادی و معنوی پلیس و تبیین نقش و جایگاه ناجا در تحقق جامعه اسلامی عنوان کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار