به روز شده در: ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸
محمد خبر داد؛
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) گفت: این قرارگاه برنامه‌ای را برای انجام ۱۰۰ پروژه عمرانی تاثیرگذار در دو سال پایانی دولت یازدهم برای رئیس جمهور ارسال کرده که تأیید هم شده است.
کد خبر: ۳۵۵۵۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱ - 27July 2019

تایید انجام ۱۰۰ پروژه عمرانی توسط رئیس جمهوربه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، «سعید محمد» فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) درباره بخشنامه ممنوعیت به‌کارگیری منصوبان درجه ۱ و ۲ در این قرارگاه اظهار داشت: شرایط جامعه اکنون به گونه‌ای است که جوانان برای به دست آوردن کار و شغل با محدودیت‌هایی مواجه هستند؛ بر این اساس یکی از آسیب‌شناسی‌هایی که در مجموعه قرارگاه صورت گرفت، ما را به این نتیجه رساند که از به‌کارگیری منصوبان درجه ۱ و ۲ جلوگیری کنیم و اصل را بر شایسته‌سالاری قرار دهیم.

وی افزود: در واقع چنانچه شایسته‌سالاری نباشد، تبعیض در جذب به وجود می‌آید که این به لحاظ سازمانی، آسیب‌هایی را به کارکرد کلی سازمان وارد می‌کند؛ بنابراین برای پرهیز از به وجود آمدن چنین حالتی و همچنین روی آوردن جوان‌گرایی و شایسته‌سالاری، سعی کردیم با صدور چنین بخشنامه‌ای فضای عادلانه‌ای را ایجاد کنیم.

محمد ادامه داد: البته چنانچه در بین منصوبان مورد نظر افراد شایسته‌ای باشند، به‌کارگیری می‌شوند، اما نه در مجموعه‌ای که منصوبان آن‌ها حضور دارند.

وی عنوان کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در سطح کشور ۴۸ هزار نیرو دارد که از این تعداد فقط دو هزار نفر پاسدار و مابقی نیرو‌های قراردادی هستند؛ مجموعه قرارگاه پروژه‌هایی در اقصی‌نقاط کشور دارد که حدود ۸۰ درصد کارکنان این کارگاه‌ها نیرو‌های بومی همان منطقه هستند.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) درباره پروژه‌های آینده این قرارگاه نیز گفت: برنامه‌ای را برای رئیس جمهور ارسال کردیم که در دو سال پایانی دولت یازدهم ۱۰۰ پروژه عمرانی تاثیرگذار را انجام دهیم؛ این برنامه به تأیید رئیس جمهور هم رسیده است و چنانچه منابع مالی آن فراهم شود، بهره‌برداری از آن‌ها در رفاه جامعه تأثیر بسیاری خواهد داشت.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار