به روز شده در: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۳
معاون قضایی دادستان کل کشور خبر داد؛
سعید عمرانی گفت: دادستانی از هشت ماه گذشته در حوزه تنظیم بازار، بنادر، اتاق اصناف و اتاق بازرگانی ورود کرده است.
کد خبر: ۳۵۶۶۵۵
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸ - 05August 2019

ورود دادستانی کشور به تنظیم بازار، بنادر، اتاق بازرگانی و اتاق اصنافبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور در نشست دوشنبه‌های گام دوم انقلاب با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب به دو بخش بعد مادی و معنوی تقسیم شده است، اظهار داشت: بعد معنوی ضامن بقای بعد مادی است؛ در هر قدمی که بخواهیم برداریم برای فصل جدید انقلاب اسلامی اگر مایه انگیزشی، مادی و معنوی نداشته باشد به سختی به نتیجه خواهیم رسید.

وی ادامه داد: آن چیزی که باعث شده علی‌رغم همه مشکلات سرپا هستیم و مردم پای این انقلاب ایستاده‌اند ولایت است.

عمرانی گفت: حساسیتی که امروز وجود دارد در طول این ۴۰ سال نبوده و نیاز است امروز هرکس با هر توانایی که دارد وارد میدان شود.

معاون قضایی دادستان کل کشور تصریح کرد: امروز در هر حوزه‌ای از آسیب‌های اجتماعی وارد می‌شویم ریشه اقتصادی دارد.

وی با بیان اینکه در حوزه مبارزه با مواد مخدر دو رویکرد مقابله و کاهش آسیب مواد مخدر در دستور کار ما قرار دارد، بیان کرد: جمع‌آوری معتادین متجاهر و ضربه به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان در دستور ما قرار دارد.

عمرانی گفت: از بهمن سال ۹۷ تا کنون بیش از هشت هزار معتاد متجاهر در سطح تهران جمع‌آوری و نگهداری شده است.

معاون قضایی دادستان کل کشور با بیان اینکه امروز به دلیل برخی کم کاری‌ها هر جا حقی از مردم ضایع می‌شود به قوه قضائیه و دادستان مراجعه می‌کنند، افزود: دادستانی از هشت ماه گذشته در حوزه تنظیم بازار، بنادر، اتاق اصناف و اتاق بازرگانی ورود کرده است.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار