به روز شده در: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۸
سردار گشتاسبی:
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: برگزاری یادواره شهدا یادآوری بزرگی، افتخار و اخلاق شهدا است که در طول چهل سال انقلاب اسلامی برای حفظ ارزش‌های انقلاب جانفشانی کردند.
کد خبر: ۳۵۷۴۹۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲ - 11August 2019

برگزاری یادواره شهدا یادآوری بزرگی، افتخار و اخلاق شهدا استبه گزارش دفاع‌پرس از زاهدان، یادواره شهدای طایفه سیاسر با حضور «امان‌الله گشتاسبی» فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان امروز در شهرستان زابل برگزار شد.

گشتاسبی با بیان اینکه امروز همه دشمنان در برابر عظمت انقلاب اسلامی درمانده شده‌اند، اظهار داشت: این مسئله به واسطه بزرگی و اخلاص امام (ره) بوجود آمد، قبل از انقلاب اسلامی، کشور به دست بیگانگان اداره می‌شد و شاه این کشور را یک سفیر انگلیسی جا به جا می‌کرد که این موضوع اوج حقارت و پستی برای مسئولان آن دوران بوده است.

وی با بیان اینکه در طول چهل سال انقلاب اسلامی، مردم و مسئولان بارها تلاش کرده‌اند که انقلاب پایدار و سر زنده نگه داشته شود، ادامه داد: پیروی از دستورات ولایت فقیه چراغ راه هدایت ملت در این سال‌ها بوده است.

فرمانده سپاه سلمان با تاکید بر این مطلب که در گام دوم انقلاب باید مسیر ما روشن‌تر و هموارتر برای رویارویی برای مسیرهای سخت‌تر باشد، گفت: با داشتن بصیرت در هر مسیری موفقیت از آن انقلاب ما خواهد بود، همه تلاش دنیای استکبار بر این بوده که انقلاب اسلامی را به چهل سالگی نرساند چرا که در چهل سال عمر کامل و پخته‌تر می شود بر این اساس دشمنان تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی به کار گرفته‌اند اما انقلابی که بنیان گذار آن امام (ره) بوده است خداوند حافظ آن خواهد بود.

وی ادامه داد: اتفاقات اخیری که توسط دشمنان در خلیج فارس افتاد، برای امتحان قدرت انقلاب بود که در نهایت با انهدام پهپاد آمریکایی و توقیف کشتی انگلیسی به پیروزی رزمندگان اسلام منجر شد.

گشتاسبی اضافه کرد: قدرت انقلاب اسلامی باعث شد تا نیروهای آمریکایی نه تنها از خلیج فارس بلکه از دریای عمان نیز عقب‌نشینی کنند، قدرت بازدارندگی در برابر استکبار جهانی آن چیزی است که ملت ما به آن می‌بالند و دشمن از این موضوع به شدت ترس دارد.

وی با بیان اینکه قدرت انقلاب اسلامی که متکی به ارزش‌های الهی است امروز باعث ذلت و خواری آمریکا و استکبار جهانی شده، افزود: برگزاری یادواره شهدا یادآوری بزرگی، افتخار و اخلاق شهدا است که در طول چهل سال انقلاب اسلامی برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی جانفشانی کردند.

«علی ثمره حسینی» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل در ادامه این مراسم گفت: به نمایندگی از طایفه سیاسر اعلام می‌کنم همان‌طور که در ۱۹ بهمن ۱۳۳۰ سیستان، هشت سال دفاع مقدس و در دفاع از حرم شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌ایم امروز هم آماده جانفشانی در هر جبهه و نبردی هستیم.

وی بیان داشت:  جانفشانی رزمندگان اسلام، ملت ما را بزرگ و دشمن را رسوا و خوار کرده است.

حجت‌الاسلام «علی اکبر کیخا» امام جمعه شهرستان زابل نیز متذکر شد: روز به روز به قدرت رزمندگان اسلام افزوده خواهد شد و به برکت انقلاب اسلامی کمر استکبار را خواهیم شکست.

این مسئول ادامه داد: جنگ اقتصادی را همانند تمام جنگ‌های گذشته پیروز خواهیم بود و رسوایی آن برای استکبار جهانی باقی خواهد ماند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها