به روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
محمد زهرایی گفت: پس از دیدار جمعی از جهادگران با رهبر معظم انقلاب در چند روز گذشته، ایشان پیامی مهم با عنوان «جوانان عزیز گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی» را صادر کردند.
کد خبر: ۳۵۷۵۳۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۲ - 11August 2019

قرائت پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع بزرگ جهادگرانبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس به نقل از مهر، محمد زهرایی رییس سازمان بسیج سازندگی اظهار داشت: پس از دیدار جمعی از جهادگران با رهبر معظم انقلاب در چند روز گذشته، ایشان پیامی مهم با عنوان جوانان عزیز گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی را صادر کردند که مقرر است در اجتماع بزرگ جهادگران قرائت شود.

زهرایی گفت: در این همایش سخنرانان کشوری و لشکری و برخی از جهادگران به سخنرانی خواهند پرداخت و این پیام مهم مبنای جدید حرکت گروه های جهادی قرار خواهد گرفت.

رییس بسیج سازندگی افزود: این مراسم روز چهارشنبه ۲۳ مرداد ساعت ۱۵ در مصلی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی برگزار خواهد شد.

محمد زهرایی با بیان اینکه منویات حضرت امام خامنه‌ای در چندین نوبت به فعالیت های گروه های جهادی بسیج سازندگی مورد تفقد قرار داده اند؛ افزود: حضرت آقا از تعابیری چون تصویر واقعی کشور و مژده آینده بهتر استفاده نموده اند و در بیانیه گام دوم انقلاب صف طولانی برای حضور در این اردوها را از دستاوردهای انقلاب معرفی کردند.

زهرایی در پایان گفت: این سرمایه عظیم نیروی انسانی می بایست توسط نهادهای حاکمیتی و دستگاههای اجرایی به بهترین شیوه بکارگیری شود و عرصه های خدمت گذاری این عزیزان در دستگاههای اجرایی به دور از بروکراسی و پیچ و خم اداری رسمیت پیدا کند.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار