به روز شده در: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۰
معاون سازمان وظیفه عمومی ناجا خبر داد؛
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان غیر غایبی که مجاز به انتخاب رشته در آزمون ورودی سال 98 دانشگاه‌ها شده‌اند، خبر داد.
کد خبر: ۳۵۷۶۷۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹ - 13August 2019

تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان غیر غایب متقاضی کنکور سال 98به گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سرهنگ «نجف حمیدزاده» معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در تشریح این خبر اظهار داشت: مشمولانی که برگ آماده به خدمت بدون غیبت به تاریخ یکم و نوزدهم شهریور سال جاری را دارند و در آزمون ورودی سال 98 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی شرکت کرده‌اند و مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، در صورت تمایل می‌توانند به مدت یک دوره تاریخ اعزام به خدمت خود را تمدید کنند.

وی افزود: متقاضیان می‌بایست به همراه برگ اعلام نتایج آزمون سراسری دانشگاه‌ها، از طریق یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا بیان کرد: درخواست‌های مشمولان از سوی سازمان وظیفه عمومی بررسی و در صورت احراز شرایط، تاریخ اعزام آنان به مدت یک دوره تمدید می‌شود و متقاضیان می‌بایست برگه جدید آماده به خدمت را از طریق دفاتر مذکور دریافت کنند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار