به روز شده در: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
نماینده ولی فقیه در مازندران:
آیت‌الله «نورالله طبرسی» گفت: خبرنگاران ولایت‌پذیر نقش تعیین‌کننده‌ای در تحقق اهداف الهی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مقاومت اسلامی داشته‌اند.
کد خبر: ۳۵۷۷۰۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹ - 13August 2019

خبرنگاران ولایت‌پذیر نقش مهمی در تحقق اهداف انقلاب اسلامی دارندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، آیت‌الله «نورالله طبرسی» نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری به مناسبت روز خبرنگار ضمن تقدیر از «علی‌اعظم اصغری قاجاری» خبرنگار پیشکسوت حوزه دفاع مقدس و مقاومت اسلامی، اظهار داشت: رسالت امروز خبرنگاران ولایی مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ایران است.

طبرسی افزود: در سال‌های اخیر که عداوت دشمنان قسم‌خورده نظام و انقلاب اسلامی ایران در جبهه فرهنگی دنبال می‌شود نمازهای جمعه به عنوان قرارگاه فرهنگی اسلامی وارد عمل شده و رسالت خطیر خود در جهت مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان اسلامی را به انجام رسانده‌اند.

وی با اشاره به اینکه نمازجمعه میراث گرانقدر حضرت امام خمینی (ره) و تداعی‌کننده نام و یاد شهدای گرانقدر محراب و ستادهای نماز در قرارگاه فرهنگی جمعه است که در این سنگر مقدس جان خود را فدای نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده‌اند، اظهارداشت: خادمان نمازجمعه از سعادت عظیمی برخوردارند؛ هم‌آنانی که خالصانه و با احساس مسئولیتی مثال‌زدنی همه توان خود را مصروف خدمت‌رسانی به این نهاد مقدس و مراسم گوناگون فرهنگی در مصلی‌های جمعه دارند.

طبرسی با گرامی‌داشت مقام والای شهدای خبرنگار و با تجلیل از خبرنگار ایثارگر، تصریح کرد: خبرنگاران ولایت‌پذیر نقش تعیین‌کننده‌ای در تحقق اهداف الهی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مقاومت اسلامی داشته‌اند.

نماینده ولی فقیه در مازندران ضمن نکوداشت هفده مرداد سالروز شهادت مظلومانه شهید صارمی که به روز مقدس خبرنگار نامگذاری شده است، تصریح کرد: روز خبرنگار روز تکریم خبرنگاران خدامحور و معنویت‌گراست.

طبرسی با اشاره به پنجم مرداد سالروز تأسیس  نماز وحدت‌آفرین جمعه به امر حضرت امام خمینی (ره) پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و رهبری‌های حکیمانه مقام مقام معظم رهبری اظهار داشت: آنگونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند نمازجمعه قرارگاه ایمان قرارگاه تقوا قرارگاه بصیرت و قرارگاه اخلاق است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها