به روز شده در: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
مسئول بسیج جامع پزشکی سپاه سلمان زاهدان در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
فاطمه کمیلی گفت: تیم‌های درمانی بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان جهت ارائه خدمات پزشکی جهادی رایگان به مناطق محروم سیستان اعزام شدند.
کد خبر: ۳۵۷۷۴۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴ - 13August 2019

«فاطمه کمیلی» مسئول بسیج جامع پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در زاهدان اظهار داشت: تیم‌های درمانی بسیج جامع پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان جهت ارائه خدمات پزشکی جهادی رایگان به مناطق محروم سیستان اعزام شدند.

وی افزود: این تیم‌های درمانی در قالب طرح شهید «محمدعلی رهنمون» با همکاری کانونهای بسیج جامعه پزشکی شهرستانهای نیمروز و هیرمند به بیماران نیازمند به صورت رایگان خدمات پزشکی و بهداشتی ارائه کردند.

کمیلی بیان کرد: این تیم‌ها به صورت جهادی با حضور در مناطق عشایری جنوب جاده زابل- نهبندان در راستای واکسیناسیون کودکان، ارائه مکمل‌های دارویی به کودکان و سالمندان، ارائه آموزش بهداشت فردی به عشایر و کنترل فشار خون به مراجعه کنندگان ارائه خدمت کردند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با تاکید بر این مطلب که تیم شهید رهنمون با حضور در روستای بزی شهرستان نیمروز علاوه بر ویزیت 13 بیمار خدمات دارویی رایگان نیز ارائه کرده‌اند، تصریح کرد: ویزیت 67 نفر در بخش مامایی، آموزش بهداشت در روستای چرک شهرستان نیمروز و توزیع پمفلت از دیگر اقدامات انجام شده این تیم‌های درمانی در مناطق محروم سیستان بوده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها