به روز شده در: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
نماینده ولی‌فقیه در لرستان تأکید کرد؛
آیت الله «سید احمد میر عمادی» با تاکید بر ایستادگی جبهه مقاومت در برابر جبهه استکبار گفت: در گام دوم انقلاب باید به دنبال پیشرفت، تعالی و ترقی با تکیه بر ظرفیت‌‌های درونی بود.
کد خبر: ۳۵۷۸۶۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹ - 14August 2019

پیشرفت درگام دوم انقلاب با تکیه بر ظرفیت‌های درونی

به گزارش دفاع‌پرس از خرم آباد، «آیت‌الله سید احمد میرعمادی» نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد ظهر امروز در نشست سیاست‌گذاری ائمه جمعه لرستان که در دفتر دفتر امام جمعه بروجرد برگزار شد، اظهارداشت: یکی از سیاست‌های شورای سیاستگذاری ائمه جمعه این است که نماز جمعه پیام معنویت و امید را در جامعه تزریق کند.

وی عنوان کرد: یکی از رسالت‌های ائمه جمعه این است که با بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی روحیه امید را در بین مردم زنده کرده و اعتماد و اطمینان آنان را به خداوند متعال تقویت کنند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: در اینصورت بسیاری از مشکلات و کاستی‌ها در ابعاد فرهنگی، اقتصادی و سیاسی مرتفع شده و قابل اصلاح است.

آیت‌الله میرعمادی با تاکید بر اینکه اختلاس‌ها و چپاول بیت‌المال نتیجه بی‌اعتمادی به خداوند متعال است، افزود: سنگر نماز جمعه سنگر معنویت و اعتماد به خدا است.

وی از تزریق پیام معنویت و امید به جامعه به عنوان یکی از رسالت‌های ائمه جمعه یاد و تصریح کرد: وظیفه دیگر امامان جمعه در موضوع انتخابات پیش رو این است که با کمک به حفظ آرامش جامعه از دامن زدن به اختلافات به عنوان سم مهلکی که دشمن در پی آن است، جلوگیری کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان ادامه داد: یکی از وظایف ائمه جمعه این است که با ارائه معیارهای انتخاب اصلح آن هم بر اساس رهنمودهای امام خمینی و رهبر معظم انقلاب نقش خود را در برقراری آرامش در جامعه ایفا کنند.

آیت‌الله میرعمادی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تاریخ ۴۰ ساله انقلاب گواه آن بوده که انقلاب اسلامی انقلابی پویا و بانشاط و کارآمد برای جهان است که با سرعت به حرکت ادامه داده و اهداف خود را دنبال می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه اسلامیت و آرمان‌های انقلاب با هدایت‌های معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری حفظ شده است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی با حفاظت از هویت خود به الگویی برای جهان تبدیل شده است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به نقش ولایت‌فقیه در انقلاب بیان کرد: امروزه نقش ولایت فقیه این است که از انحراف انقلاب جلوگیری کرده و به حرکت آن سرعت ببخشد.

آیت‌الله میرعمادی با تاکید بر ضرورت اثرگذاری ولایت فقیه در زندگی فردی و اجتماعی مردم خاطرنشان کرد: ولی‌فقیه وحدت و انسجام را حفظ و توطئه‌ها را خنثی کرده و شیطنت‌ها را از بین برده است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی امروز در اوج اقتدار قرار دارد، ادامه داد: اینکه رییس جمهور آمریکا روسای جمهور و پادشاهان دنیا را به تمسخر گرفته و اجازه ملاقات به آن‌ها نمی‌دهد، اما در مقابل التماس می‌کند که با ایران مذاکره کرده و حتی یک تماس تلفنی داشته باشد، گواه این ادعا است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر ایستادگی جبهه مقاومت در برابر جبهه استکبار افزود: در گام دوم انقلاب باید به دنبال پیشرفت، تعالی و ترقی با تکیه بر ظرفیت‌‌های درونی بود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار