به روز شده در: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۵
جانشین رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 71 نفر در طرح صاعقه یک خبر داد.
کد خبر: ۳۵۸۰۵۵
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹ - 16August 2019

دستگیری 71 نفر سارق در طرح «صاعقه 1»به گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «حمید هداوند» جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در تشریح نتایج طرح صاعقه یک، اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته در اجرای این طرح 71 نفر دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه 55 نفر از دستگیر شدگان در قالب 13 باند در زمینه‌های موبایل قاپی و کیف قاپی فعالیت داشتند، گفت: در این طرح 123 دستگاه گوشی تلفن همراه و 76 دستگاه موتور سیکلت مسروقه و دارای پلاک مخدوش توقیف شد.

سردار هداوند با اشاره به اینکه این طرح با همکاری پلیس‌های تخصصی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از جمله آگاهی، پیشگیری، راهنمایی رانندگی، امنیت عمومی و یگان امداد در همه محلات تهران برزرگ اجرا شد، عنوان کرد: یکی از سارقان دستگیر شده در این طرح در اعترافات خود به سرقت 50 فقره گوشی تلفن همراه و فروش آن به یک تبعه خارجی اشاره کرد.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه این طرح همچنان در سطح محلات مختلف تهران اجرا خواهد شد، افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد با اجرای این طرح میزان موبایل قاپی و کیف قاپی در سطح تهران بزرگ در مقایسه با روز‌های قبل کاهش داشته است.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها