به روز شده در: ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
با حضور امیر حسنی‌مقدم صورت گرفت؛
طی مراسمی با حضور جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش یگان‌های رزمی اطلاعاتی به منطقه دوم دریایی نداجا ملحق شدند.
کد خبر: ۳۵۸۲۵۲
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰ - 17August 2019

الحاق یگان‌های رزمی اطلاعاتی به منطقه دوم دریایی نداجابه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، آیین الحاق یک فروند ناو اطلاعاتی، زیر دریایی کلاس غدیر، یک فروند یدکش و یک فروند بالگرد AB212 با حضور جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش و جمعی از مسئولان استانی در منطقه دوم دریایی ولایت مستقر در جاسک برگزار شد.

امیر دریادار «تورج حسنی‌مقدم» جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در این مراسم اظهار داشت: حضور آمریکا در منطقه غرب آسیا برای دستیابی به کنترل بازار انرژی، با لزوم بی ثباتی در منطقه دنبال می‌شود.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران با افزایش توان بازدارندگی، رو در روی زیاده خواهی استکبار جهانی ایستاده است.

امیر دریادار حسنی مقدم گفت: هویت ایرانی با خصوصیات اسلامی موجب دشمنی آمریکا است و ملت ما زورگویی‌های آمریکا را برنمی تابد.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: باید از قرآن و ائمه اطهار (ع) بهره بگیریم و به وعده‌های قران کریم مبنی بر ناپایداری ظلم ایمان داشته باشیم.

وی افزود: با اضافه شدن سازمان رزم جدید به منطقه دوم نیروی دریایی ارتش در جاسک، قدرت اطلاعاتی و عملیاتی این منطقه برای برهم زدن معادلات دشمن توسعه یافت.

امیر دریادار حسنی‌مقدم اشاره به دستورات فرماندهی معظم کل قوا مبنی ایجاد قدرت دفاعی در منطقه به عنوان یکی از بازو‌های نیرو‌های مسلح، اظهار داشت: تلاش‌ها برای رسیدن به هدف‌های دفاعی با قدرت و ایمان قوی ادامه دارد و بحمدالله ما از تمام این قدرت که خداوند در اختیار ما قرار داده برای آبادانی بندر جاسک و افزایش توان نظامی که نیروی دریایی که در این خطه و سواحل مستقر است، استفاده می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه امنیت و آسایشی که امروزه در کشور حکم فرماست، مدیون شهدا هستیم خاطرنشان کرد: این الحاق در راستای فرامین فرماندهی معظم کل قوا و در جهت ساختاربندی منطقه صورت گرفت که علاوه بر ایجاد آمایش سرزمینی جدیدی، از نظر تهدیدات و الزامات دفاعی نیز بسیار موثر است.

امیر دریادار حسنی‌مقدم افزود: راهبردی که امام (ره) راحل برای ما مشخص کردند مقاومت و حضور در صحنه است و این‌ها باعث پیروزی ما در هشت سال دفاع مقدس شد و امروز هم فرماندهی معظم کل قوا راهبرد مقاومت فعالانه همراه با مولفه‌های بازدارندگی فعال را برای ما ترسیم فرموده‌اند.

بنا بر این گزارش، امیر دریادار تاشک فرمانده ناوگان مقدم جنوب در مراسم الحاق یکان‌های جدید رزمی اطلاعاتی به منطقه دوم دریایی ولایت جاسک گفت: بر اساس وظایف نیروی دریایی ارتش، تقویت یگان‌های رزمی و گسترش سازمان رزم در سواحل مکران در دستور کار قرار گرفته، و تقویت این گسترش دفاعی در برنامه ریزی‌های پیش رو طراحی شده است.

وی افزود: توسعه اطلاعاتی، رزمی، تجهیزاتی و انسانی در منطقه دوم دریایی جاسک راهبرد دفاعی در نیروی دریایی ارتش است.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار