به روز شده در: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱
سردار حاجی زاده:
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امروز در حوزه موشکی در سطح منطقه مقام اول را داریم و جزو چند قدرت برتر در سطح جهان هستیم.
کد خبر: ۳۵۸۴۳۳
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹ - 18August 2019

مقام اول متطقه را در حوزه موشکی داریم/ تلاش های برای اتقا توانمندی ها شبانه روزی استبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه عصر امروز در حاشیه نهمین جشنواره مالک اشتر سپاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز به نمایندگی از کارکنان و پاسداران نیروی هوافضای سپاه که به عنوان نیروی برتر سپاه معرفی شد در این مراسم حضور داشتم، این موفقیت‌هایی که در مجموعه هوافضا به دست آمده و ملت ایران شاهد آن هستند به دلیل اعتماد به جوانان به دست آمده است

وی افزود: بیش از 70 درصد مدیران و فرماندهان در هوا فضای سپاه سنی بین 30 تا 40 سال دارند که ما به آنها اعتماد کردیم و امروز نتیجه آن را مشاهده می کنیم؛ اگر از این الگو در دیگر بخش های کشور استفاده شود این جهشی که در سپاه و هوافضا سپاه امروز شاهد هستیم را در دیگر بخش‌های نیز شاهد خواهیم بود.

سردار حاجی‌زاده گفت: امروز در حوزه موشکی در سطح منطقه مقام اول را داریم و جزو چند قدرت برتر در سطح جهان هستیم. در حوزه هواپیماهای بدون سرنشین نیز به همین شکل است. در حوزه پدافند نیز ملت ایران شاهد آنچه که در گذشته در خصوص توانمندی ساخت رادار و موشک گفته بودیم را در سرنگونی بزرگترین و پیشرفته‌ترین هواپیما جاسوسی آمریکا ملاحظه کردند.

وی همچنین تاکید کرد: معتقدیم بازدارندگی و حفظ قدرت مانند حفظ تعادل در دوچرخه سواری است که اگر رکاب نزنیم از حرکت باز می‌مانیم و از دشمن عقب می‌افتیم، به همین دلیل فعالیت های بازدارنده ما و تلاش برای ارتقاء توانمندی‌ها شبانه‌روز ادامه دارد و به ملت ایران قول می دهیم در این حوزه دچار هیچ مشکلی نمی‌شویم.

انتهای پیام/231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها