به روز شده در: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۵
گام دوم/ معاون دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی:
«مهدی فضائلی» با بیان اینکه تحقق چشم‌انداز بیانیه گام دوم انقلاب بر دوش جوانان گذاشته شد، گفت: نیروی جوان و انقلابی باید این بیانیه را به سرمنزل نهایی خود برساند.
کد خبر: ۳۵۸۴۹۵
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸ - 19August 2019

تحقق چشم‌انداز بیانیه گام دوم انقلاب بر دوش جوانان گذاشته شدبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «مهدی فضائلی» معاون دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با «تسنیم»، درباره نقش رسانه‌ها در تبیین گام دوم انقلاب که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز واقع شده است، اظهار داشت: قدم نخست این است که دست‌اندرکاران رسانه نسبت به جزئیات این بیانیه آشنایی کافی را داشته باشند و با دقت آن را مطالعه کنند.

وی با بیان این‌که اگر درک درستی از بیانیه گام دوم انقلاب صورت نگیرد انتقال آن به سایر آحاد جامعه کار بسیار دشواری می‌شود، تصریح کرد: قدم دوم در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب این است که مفاد این بیانیه با روش و شیوه‌های درستی به افکار عمومی منتقل شود که این امر باید به صورت مستمر در مقاطع و موضوعات مختلف با اتکاء به محتوا و روح حاکم بر این بیانیه مستمر باشد.

معاون دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات مهم رسانه‌ها این است که افکار عمومی و خود را متوجه این مسئله کنند که نیروی جوان و انقلابی این بیانیه را به سرمنزل نهایی خود برساند.

وی ادامه داد: در بخش‌های مختلف نظام، در مجلس و دولت باید افرادی وجود داشته باشند که با ویژگی جوان بودن، انقلابی و متعهد بودن، ارزش‌ها و مشکلات موجود در کشور را بشناسند تا بستر تحقق چشم‌انداز بیانیه گام دوم انقلاب به خوبی فراهم شود و سرعت آن برای رسیدن به چشم‌انداز نهایی افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها