به روز شده در: ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
بزرگ‌ترین باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر در جنوب کشور که به صورت مسلحانه محموله‌های کلان مواد مخدر را وارد کشور می‌کردند، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) منهدم شد.
کد خبر: ۳۵۸۵۶۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷ - 19August 2019

بزرگ‌ترین باند قاچاق مواد مخدر در جنوب کشور منهدم شدبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان هرمزگان با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی، بزرگترین باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر جنوب کشور، متشکل از چهار برادر که به صورت مسلحانه محموله‌های کلان مواد مخدر را از یکی از کشور‌های همسایه به وسیله لنج‌های صیادی و شناور‌های تندرو به سواحل هرمزگان منتقل می‌کردند، شناسایی و منهدم شد.

این باند قسمت اعظم مواد مخدر را در داخل کشور توزیع و بخشی را به خارج از کشور ترانزیت می‌کرد؛ به طوری که گردش مالی این باند بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال بوده و ارزش تقریبی دارای‌هایی فعلی آن‌ها بیش از سه هزار میلیارد ریال است.

در این عملیات مقادیر متنابهی وجوه نقدی، خودرو و جواهرات از متهمان کشف و ضبط شد و عوامل اصلی این باند دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند؛ ضربه به این باند مسلحانه از ورود سالانه ده‌ها تن مواد مخدر به کشور جلوگیری کرد.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار