به روز شده در: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان:
سردار مرتضی کشکولی با بیان اینکه اسلام و انقلابی‌گری نیاز به تبیین دارد و باید تبلیغ شود، گفت: باید ارزش‌های دین را تبیین کرد، هر کسی حمله به دین می‌کند از دیدگاه لیبرالیسم است که باید هیئت‌های اندیشه‌ورز در راستای اشکالات ملی‌گرایی، غرب‌گرایی و لیبرالیسم تشکیل شود.
کد خبر: ۳۵۸۹۱۶
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵ - 22August 2019

ارزش‌های دین باید تبیین شوند

به گزارش دفاع‌پرس از خرم‌آباد، سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ظهر امروز در همایش فعالان فضای مجازی که در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان برگزار شد، اظهار داشت: امام باقر(ع) می‌فرماید کل دنیا دو قشر است، یا عالم و یا متعلم هستند که یا درس می دهند و یا یاد می‌گیرند.

وی افزود: دنیا، دنیای یادگیری و یاد دادن است، هر کسی از این دایره خارج شود فلج است؛ ما در فضای مجازی سه نقش داریم کما اینکه در فضای حقیقی نیز سه نقش داریم که یکی از مهم‌ترین نقش‌ها تبیینی است، فرض بر اینکه جنگی در کار نیست ما وظیفه داریم که رسالت الهی را تبلیغ و تبیین کنیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان عنوان کرد: دو عرصه داریم که مربوط به جنگ است، تهاجمی و پدافندی که الان فضای مجازی بیشتر پدافندی است.

وی بیان کرد: مسیح علی‌نژاد حمله می‌کند به حجاب که ما اگر تبیین را خوب انجام دهیم نیاز به دفاع نیست، اگر نقش تبیینی خوب شکل بگیرد کارها به خوبی پیش می‌رود.

سردار کشکولی با بیان اینکه انقلاب اسلامی، اسلام و انقلابی‌گری نیاز به تبیین دارد و باید تبلیغ کنیم تصریح کرد: باید ارزش‌های دین را تبیین کرد، هر کسی حمله به دین می‌کند از دیدگاه لیبرالیسم است که باید هیئت‌های اندیشه‌ورز در راستای اشکالات ملی‌گرایی، غرب‌گرایی و لیبرالیسم تشکیل شود.

وی گفت: باید تقسیم کار کنیم، بیان پیشرفت‌ها و دستاوردها یک کار تخصصی است، برای تبیین نیاز است افرادی با سواد و اندیشه‌ورز ارزش‌های انقلاب اسلامی را تببین کنند، استقلال، آزادی، مردم سالاری، ولایت فقیه و ... نیاز به تبیین دارد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان اظهار داشت: ولایت فقیه نیاز به تبلیغ دارد و همه باید ملزم به رعایت این نکات باشیم، یک سری خطوط قرمز داریم و اولین خطوط قرمز این است که نباید کاری کنیم که وحدت خدشه‌دار شود چراکه هیچ تفرقه‌ای برای انقلاب اسلامی مفید نیست.

وی افزود: هر جا تفرقه ایجاد شود ما ضربه می‌خوریم؛ دین و ارزشها خط قرمز ما است، نباید بگذاریم به اسلام لطمه و خدشه وارد شود.

سردار کشکولی عنوان کرد: باید از مردم دفاع کنیم، مردم ولی نعمت بوده و اصل کار مردم هستند، هر کاری در فضای مجازی انجام می‌دهیم باید مدافع منافع مردم باشیم و نگذاریم به مردم خسارت وارد شود.

وی بیان کرد: عفاف و حجاب خط قرمز ما است و هیچ اتفاقی در زمینه بد حجابی در مملکت ما نیفتاده است و وضعیت حجاب خیلی خوب است و به همین دلیل است که دشمنان به وضعیت حجاب حمله می‌کنند که باید در تبیین، پدافند و هجوم از حجاب دفاع کنیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان تصریح کرد: هیچ کلمه، واژه، عکس، کاریکاتور و شعری از فضای مجازی ما نباید صادر شود که امید را به یاس تبدیل کند بلکه باید به گونه‌ای اقدام کرد که دل مردم خالی نشود.

وی گفت: در فضای مجازی هر کسی که یاس و ناامیدی را رواج دهد من برخورد می‌کنم؛ ضعف باید به گونه‌ای گفته شود که یاس ایجاد نشود  چون ما مخالف سیاه نمایی هستیم.

سردار کشکولی با بیان اینکه اشتباهات در فضای مجازی یعنی ریزش نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: اندیشه‌ورزان باید در فضای مجازی دائما مراقبت کنند و جای اصل و فرع جابه‌جا نشود و هیچوقت نباید از مسیر اصلی خارج شویم.

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف انقلاب اسلامی، اسلامی کردن دستگاه‌ها و مسئولان است افزود: امام خمینی(ره) فرمودند آمریکا شیطان بزرگ است ولی برخی مسئولان می‌گویند آمریکا کدخداست، این حرف‌ها همخوانی ندارد و خیلی لغزنده است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان عنوان کرد: امام خامنه‌ای پس از 40 سال در گام دوم انقلاب، انقلابی گری را مطرح کردند و لذا باید هوشمندانه کار کرد و نیاز به اندیشه‌ورزی دارد.

وی تصریح کرد: در یک نظام همه باید از قانون تبعیت کنند ولی حضرت آقا می‌فرمایند آتش به اختیار و انقلابی‌گری به این معنی که هرجا قانون جواب نداد باید آتش به اختیار بود؛ به طور قطع اگر تقسیم کار نکنیم خسته می‌شویم و تقسیم کار نیز باید دقیق و منطقی باشد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها