به روز شده در: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
امام جمعه چغادک:
حجت‌الاسلام رضا خدری بر لزوم توجه بیشتر دولت به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی به ویژه در دیدار اخیر هیئت دولت با ایشان تاکید کرد و گفت: استفاده از فرصت باقیمانده برای خدمت، پرهیز از گرفتار شدن در مسائل حاشیه‌ای، در اولویت قرار دادن اقتصاد و فرهنگ، توجه به تولید داخلی به عنوان کلید اصلی حل مشکلات اقتصادی کشور است.
کد خبر: ۳۵۸۹۸۸
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴ - 23August 2019

به گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، حجت‌الاسلام «رضا خدری» امام جمعه چغادک در خطبه‌های نماز جمعه شهر با گرامی‌داشت هفته دولت و ضمن تبریک به دولتمردان متعهد و خدوم و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: شایسته است دولتمردان ما تلاش کنند سادگی شهید رجایی و شهید باهنر و سلامت نفس و روحیه جهادی آن دو بزرگوار را در خود محقق کنند.

امام جمعه چغادک اضافه کرد: قطعاً یک مسئول اگر روحیه خدمت به مردم نداشته باشد یا سادگی و سلامت نفس نداشته باشد روزی کارش به شکست می‌انجامد، لذا فرصتی که خدا در اختیار یک مسئول قرار می‌دهد برای خدمت به مردم و خدمت به انقلاب اسلامی لازم است قدر این فرصت و نعمت دانسته شود تا خسارت و پشیمانی برای انسان نداشته باشد.

امام جمعه چغادک بر لزوم توجه بیشتر دولت با توصیه‌های رهبر معم انقلاب اسلامی به ویژه در دیدار اخیر هیئت دولت با ایشان تاکید کرد و افزود: استفاده از فرصت باقیمانده برای خدمت، پرهیز از گرفتار شدن در مسائل حاشیه‌ای، در اولویت قرار دادن اقتصاد و فرهنگ، توجه به تولید داخلی به عنوان کلید اصلی حل مشکلات اقتصادی کشور است. توجه به تولید کنندگان به عنوان رزمندگان جنگ اقتصادی، تأمین عدالت اجتماعی و ریشه کردن فقر و کاهش فاصله فقیر و غنی، مقابله با «ولنگاری فرهنگی» و جلوگیری از سوءاستفاده از «فضای باز فرهنگی» این‌ها بخش‌هایی از توصیه‌های امام خامنه‌ای بود.

وی بیان داشت: در مقام نقد عملکرد دولت و مسئولین روش ما باید نقد توأم با حمایت باشد و تعامل ما باید بر اساس مشی فکری و رفتاری امام و رهبری که هم دولت را حمایت و هم نقد می‌کنند باشد، این طور نباشد که فقط نقدها و اشکالات دولت و مسئولین بیان شود، بلکه هم نقاط قوت‌ها پر رنگ بیان شود و هم مواردی که نقطه ضعف وجود دارد یادآوری و مورد نقد قرار گیرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها