به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹
وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در 12 شاخص ابلاغی رئیس جمهور در جشنواره شهید رجایی سال 1398 در بین تمام دستگاه‌های ملی کشور حائز رتبه نخست شد.
کد خبر: ۳۵۹۷۶۵
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵ - 28August 2019

کسب رتبه نخست وزارت دفاع در حوزه اقدام برجسته جشنواره ملی شهید رجایی‌به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، پانزدهمین جشنواره شهید رجایی به منظور گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به مردم شریف ایران اسلامی با حضور اعضای دولت، استانداران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی در سالن اجلاس سران برگزار شد.

بر این اساس، دستگاه‌های برتر در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی بر اساس نتایج ارزیابی‌های انجام شده از عملکرد سال ۹۷ دستگاه‌های اجرایی کشور و در مجموع محور‌های شاخص‌های عمومی و اختصاصی از بین وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و معاونت‌های وابسته به رئیس جمهور، شاخص‌های عمومی و اختصاصی از بین موسسات، سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته و تابعه دستگاه‌های اجرایی، بر‌اساس دوازده شاخص ابلاغی رئیس جمهور، شاخص اقدام برجسته و بر اساس میزان رضایتمندی مردم از عملکرد دستگاه در استان‌های کشور انتخاب شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

‌وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در این جشنواره در 12 شاخص ابلاغی رئیس جمهور در حوزه اقدام برجسته حائز رتبه نخست شد و رئیس جمهور با ا‌هدای لوح تقدیر از امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح تقدیر کرد.

در این مراسم همچنین از وزارتخانه‌های نفت، نیرو، ارتباطات و فناوری اطلاعات، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان حفاظت محیط زیست، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، استانداری‌های قزوین، سمنان و خراسان جنوبی، سازمان ثبت احوال کشور، شرکت مادرتخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور، شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت سهامی مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (مادر تخصصی توانیر) مورد تقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام/ 341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها