به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۲
جنبش «جهاد اسلامی» در پی افزایش عملیات مقاومت علیه رژیم صهیونیستی گفت که «این پاسخ طبیعی به اقدام اسرائیل در کشتار کودکان و حمله به مقدسات اسلامی فلسطین است».
کد خبر: ۳۶۱۰۷۲
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۴ - 07September 2019

جهاد اسلامی: افزایش عملیات مقاومت فلسطین پاسخ طبیعی به جنایت‌های اسرائیل استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین روز شنبه گفت که افزایش عملیات مقاومت در غزه و کرانه باختری یک نوع پاسخ طبیعی به جنایت‌های رژیم صهیونیستی است.

به گزارش پایگاه خبری غزه الان، جنبش فلسطینی در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت که «این رژیم اشغالگر است که مسئول همه حوادثی است که اخیرا در فلسطین رخ داده است».

جهاد اسلامی با اشاره به ورود غیرقانونی رئیس و نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به شهر الخلیل و حرم ابراهیمی شریف گفت که «مقدسات ما هیزم آتش رقابت‌های انتخاباتی احزاب اسرائیلی نیستند».

در متن بیانیه آمده که «در سایه تجاوزات علیه مقدسات و انجام اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی و نادیده گرفتن حقوق اسرای فلسطینی، افزایش حملات مقاومت در کرانه باختری و غزه حق طبیعی فلسطینیان است».

جهاد اسلامی تاکید کرد که «ملت فلسطین در برابر سیاست‌های سرکوبگرایانه و تجاوزاتی که نظامیان اشغالگر انجام می‌دهند، تسلیم نخواهند شد».

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و «روبین روولین» رئیس آن روز سه‌شنبه گذشته به صورت غیر قانونی وارد شهر الخلیل شدند که این مساله با اعتراض فلسطینیان روبرو شد.

مردم فلسطین در اعتراض به ورود غیر قانونی «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به شهر الخلیل تظاهرات و تصاویر وی را به آتش کشیدند.

مسئولان فلسطینی می‌گویند که ورود مقامات صهیونیست به الخلیل ادامه تجاوزگری‌های رژیم صهیونیستی به مقدسات اسلامی است.

در همین ارتباط، «نبیل ابو ردینه» سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که «ورود غیرقانونی نتانیاهو و روبین رولین به شهر الخلیل و حرم ابراهیمی شریف در ادامه تجاوزات به مقدسات اسلامی و مسیحی است».

از سوی دیگر، ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که گروه‌های مقاومت فلسطین بامداد امروز (شنبه) پنج فروند موشک را به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک کردند.

حساب کاربری رسمی ارتش رژیم صهیونیستی گفت که در این عملیات مقاومت، پنج راکت از غزه به سمت «اسرائیل» (فلسطین اشغالی) شلیک شده است.

انتهای پیام/  341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها