به روز شده در: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱
امیر صباحی‌فرد در بازدید از سایت راداری نذیر مطرح کرد؛
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در منطقه پدافند هوایی شرق کشور و سایت راداری نذیر طبس، از بخش‌های مختلف این یگان‌ها بازدید کرد.
کد خبر: ۳۶۱۸۶۴
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹ - 15September 2019

امیر صباحی‌فرد از سایت راداری «نذیر» بازدید کردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در سایت راداری نذیر طبس در جمع کارکنان این سایت راداری، اظهار داشت: سایت رادار نذیر طبس یک سایت راداری بی‌نظیر است که نماد عزم و اراده جوانان این مرز و بوم برای خود اتکایی است.

وی افزود: این سایت امروز نقش موثری در پوشش راداری و کشف و شناسایی اهداف در منطقه شرق کشور را بر عهده دارد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تصریح کرد: با استقرار سایت راداری نذیر در طبس، آسمان شرق کشور در پوشش کامل پدافند هوایی قرار دارد.

امیر سرتیپ صباحی فرد خاطر نشان کرد: تمام مراحل ساخت سایت راداری نذیر، از مکان یابی تا ساخت رادار قدرتمند و متناسب با این منطقه، توسط کارکنان جوان پدافند هوایی ارتش انجام شده و نمایانگر اقتدار کشور در حوزه دفاع هوایی است.

فرمانده پدافند هوایی ارتش در این بازدید ضمن حضور در گلزار شهدای گمنام و دیدار چهره به چهره با کارکنان پایور و وظیفه این منطقه، مجموعه فرهنگی ورزشی و بهداری منطقه پدافند هوایی شرق کشور را نیز افتتاح کرد.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها