به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
رییس شورای شهر شیراز تاکید کرد؛
«سید رزاق موسوی» با بیان اینکه استان فارس در دوران دفاع مقدس نقش ارزشمند داشته است، گفت: مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان باید توسعه و گسترش و در منزلت استان باشد.
کد خبر: ۳۶۱۸۶۵
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲ - 15September 2019

ضروریت توسعه  مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان فارسبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از شیراز، «سید رزاق موسوی» رییس شورای شهر شیراز در دیدار با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و بازدید از مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس فارس اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس یگان‌های نظامی استان فارس و رزمندگان استان نقش سازنده و ارزشمندی در پیروزی‌ها داشته است که مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان نیز باید در حد و اندازه‌های رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های شهدا و ایثارگران باشد.

رییس شورای شهر شیراز که خود از آزادگان دوران دفاع مقدس است، بیان داشت: مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان باید گسترش و توسعه یابد تا به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری در استان مطرح شود و فرهنگ ارزشمند و غنی دفاع مقدس را باپه دنیا صادر کند.

وی افزود: شورای شهر شیراز در راستای گسترش فضای پیرامونی این مرکز تلاش های خود را انجام خواهد داد تا اراضی اطراف مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس تملک و این مرکز به جایگاه واقعی خود برسد.

موسوی گفت: مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس فارس در نقطه ای از شهر شیراز قرار گرفته است که می تواند از آسیب های اجتماعی این منقطه جلوگیری کند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها