به روز شده در: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان خبر داد؛
غلامعباس بهرامی نیا از آماده شدن گیت‌های شلمچه برای تردد زائرین حسینی تا هفته آینده خبر داد.
کد خبر: ۳۶۲۱۶۱
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۴ - 17September 2019

آماده شدن گیت های شلمچه برای تردد زائرین حسینی تا هفته آینده

به گزارش دفاع‌پرس از اهواز، «غلامعباس بهرامی‌نیا» مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان درباره آخرین وضعیت پروژه‌های راهداری برای اربعین حسینی اظهار داشت: احداث سایه‌بان در مصوبات ستاد اربعین خوزستان وجود دارد و با وجود مکاتبات فراوان تاکنون اقدام عملی انجام نشده است.

وی درباره گیت‌های اضطراری برای زائران، افزود: پیشرفت کار بسیار خوب و کارهای نازک‌کاری باقیمانده و پیمانکار به صورت 24 ساعته در حال فعالیت و عمده کار در این پروژه نیز فرش کردن 3 هزار متر مربع است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با اشاره به این‌که تا یک هفته آینده محوطه گیت‌ها آماده می‌شوند، خاطرنشان کرد: لکه‌گیری جاده ها در حال اتمام است و محور قدیم یادمان شلمچه نیز به دو کیلومتر روکش نیاز دارد.

وی افزود: باتوجه به پیش‌بینی ایجاد گره‌های ترافیکی و راه‌بندان در مرز مهران هنگام بازگشت زائران، مصوب شد که زائران ابتدا در نقطه صفر مرزی پیاده و به سه نقطه منتقل و از همین طریق به سایر کشور جابجا شوند که یکی از این نقاط اندیمشک است.

بهرامی‌نیا ادامه داد: باتوجه به احتمال اسکان این زائران در شهرستان اندیمشک، محل مناسب همراه با تغذیه و خدمات مورد نیاز نیز برنامه‌ریزی شده است.

انتهای پیام/ 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها