به روز شده در: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۹
سردار سلامی:
فرمانده کل سپاه گفت: هدف سفرهای استانی سپاه، ایجاد پوشش فراگیر در حوزه رفع محرومیت و کاهش برخی از ناهنجاری‌های جامعه است.
کد خبر: ۳۶۲۴۴۸
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵ - 19September 2019

ایجاد پوشش فراگیر در حوزه محرومیت‌زدایی از اهداف سفرهای استانی سپاه استبه گزارش دفاع‌پرس از خراسان شمالی، سردار سرلشکر «حسین سلامی» هدف از سفر خود به خراسان شمالی را محرومیت‌زدایی، خدمت‌رسانی و کمک به اقشار کم برخوردار این استان دانست و اظهار کرد: این مهم یکی از تأکیدات و دستورات صریح رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی افزود: عموماً رفع محرومیت در مناطق و استان‌های مرزی در ابتدای کار اهداف مورد نظر ما است.

فرمانده کل سپاه گفت: سعی می‌کنیم نقشه سفرها را با همین جغرافیا آغاز و در نهایت به تمام کشور گسترش دهیم و یک پوشش فراگیر در حوزه رفع محرومیت و کاهش برخی از ناهنجاری‌هایی که وجود دارد را انجام دهیم.

وی افزود: کلنگ زنی و آغاز فاز جدید پروژه‌های محرومیت‌زدایی را تا حدی که توانایی‌های ما اجازه می‌دهد، انجام می‌دهیم.

سردار سلامی در ادامه دیدار با نیروهای سپاه خراسان شمالی، بازدید از مرزها و ارزیابی وضعیت و پیگیری اهداف متعدد سپاه استان و بهره‌برداری از پروژه‌ها را بخشی از برنامه سفر خود به خراسان شمالی اعلام کرد.

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه آنچه که در سال گذشته به مناسبت ۴۰ سال انقلاب اسلامی، هدف‌گذاری شد، ۴۰ هزار پروژه بود، اظهار داشت: بخشی از این پروژه‌ها به‌ پایان رسیده و بخشی در مسیر اجرایی شدن است و ما این مسیر را تا کامل شدن، دنبال می‌کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار