به روز شده در: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰
سردار سلامی:
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه همه مناطق مرزی در موضوع محرومیت‌زدایی مورد هدف ما هستند، گفت: خوشبختانه امروز هیچ مشکلی در موضوع امنیت مرزها نداریم.
کد خبر: ۳۶۲۴۵۷
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۱ - 19September 2019

هیچ مشکلی در موضوع امنیت مرزها نداریمبه گزارش دفاع‌پرس از خراسان شمالی، سردار سرلشکر  پاسدار «حسین سلامی» در بازدید از مناطق و یگان‌های مرزی خراسان شمالی با کشور ترکمنستان، اظهار داشت: خوشبختانه با مجاهدت‌ها و تلاش‌های ارزنده‌ای که مرزبانان ما در نیروی انتظامی این استان انجام می‌دهند و اشراف و تسلط اطلاعاتی که بر مرزها دارند، بحمدالله امنیت در این مرزها در تراز بالا و اطمینان بخشی است و در این زمینه هیچ مشکلی نداریم.

فرمانده کل سپاه افزود: مرزها و امنبت آنها در همه نقاط کشور، از جمله در خراسان شمالی که با کشور ترکمنستان هم مرز است مهم و حیاتی هستند.

وی با ابراز خرسندی از تلاش های استاندار خراسان شمالی برای توسعه جاده‌ای مرزی که کار مرزبانی را تسهیل می‌کند، افزود: امیدواریم با ارتقا و توسعه تلاش ها و به هم پیوستن این جاده ها سهولت های تردد نیز به نحو بهتری نسبت به گذشته انجام شود.

سرلشکر سلامی در ادامه فلسفه اساسی حضور در مناطق مرزی را علاوه بر بازدید از مرزها و حصول اطمینان از امنیت مرزها، توجه ویژه به زندگی مردمان این مناطق و تلاش و هم افزایی برای رفع نیازها و مشکلات فراروی آنان عنوان کرد و اظهار داشت: در واقع مردمان مرزنشین ما مکمل، مدافع و پشتیبان عمیق روحی و معنوی نیروهای مرزبان ما هستند.

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه مرزها برای ما هویت بسیار مقدسی دارند، افزود: این قداست به این دلیل است که استقلال و تمامیت ارزی کشور ما از این نقاط شروع می شود و برای همین ما نیز تلاش می کنیم که در ابعاد معیشتی، امنیتی، اطلاعاتی و نظامی مرزها تا حد ممکن اهتمام درخور و متناسب داشته باشیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار