به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
سردار کارگر در مراسم افتتاح نمایشگاه «شکار کرکس‌ها»:
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: ما در حوزه دفاعی به پیشرفت‌های چشمگیری رسیده‌ایم که پهپاد‌های فوق پیشرفته آمریکایی را با سامانه‌های ساخت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساقط می‌کنیم.
کد خبر: ۳۶۲۶۰۴
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳ - 21September 2019

شکار پهپاد فوق پیشرفته آمریکا توسط سامانه‌های بومی افتخارآمیز استبه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس صبح امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه پهپاد‌های غنیمتی آمریکا که با عنوان «شکار کرکس‌ها» در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، ضمن گرامی‌داشت سی‌ و نهمین سالروز پیروزی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس، با بیان‌ اینکه «اگر سپاه نبود، کشور نبود» جمله به حقی از حضرت امام خمینی رحمةالله علیه است، اظهار داشت: امروز نظام اسلامی ما سربلند است؛ چرا که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدرتمند و سربلند است.

وی در ادامه به فرمایشی از رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در بیاناتی می‌فرمایند که «هر مشکلی که در کشور لاینحل باشد ما آن را به عمود سپاه می‌بندیم تا آن مشکل حل شود»؛ این یک واقعیت است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با پشتوانه بسیج مردمی، الحمدلله توفیقات زیادی در دفاع مقدس و امروز نیز  در سازندگی کشور داشته است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در ادامه با تاکید بر نقش موثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سازندگی کشور تصریح کرد: سال گذشته بیش از هفت میلیون زائر در مناطق راهیان نور حضور پیدا کردند که 70 درصد آن‌ها را جوانان 15 تا 30 تشکیل داده بودند که اکثر زحمات آن بر دوش برادران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج بوده است، البته امروز کار راهیان نور وظیفه همه دستگاه‌هاست.

سردار کارگر در ادامه به دستاورد‌های نظامی کشورمان اشاره کرد و گفت: پیشرفت‌های نظامی ما در حوزه دفاعی به قدری زیاد است که پهپاد‌های فوق پیشرفته آمریکایی با سامانه‌های ساخت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساقط می‌شوند که ما به آن افتخار می‌کنیم و به خاطر این زحمات، دست پاسداران انقلاب اسلامی را می‌بوسیم و  قدردان ازخودگذشتگی آن‌ها هستیم.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس به برنامه‌های هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: با «شعار ما پیروزیم»، 500 برنامه کشوری، هزار و 200 برنامه استانی و بیش از 10 هزار برنامه در سطح شهر‌ها و روستا‌های کشور در هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد. همچنین در این هفته 314 عنوان کتاب دفاع مقدس رونمایی خواهد شد که 100 عنوان آن مربوط به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که با حضور سردار سلامی رونمایی خواهد شد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه دفاع مقدس متعلق به همه ملت ایران است، گفت: همه طوایف، اقشار، اقوام و مذاهب در دفاع مقدس حضور فعال داشتند. ما امروز شهدای شیعه، سنی، ارمنی، زرتشتی و کلیمی داریم که نشان می‌دهد در دفاع مقدس همه ملت پای کار بودند و مشارکت فعال داشتند.

سردار کارگر تاکید کرد: ما به ملت‌مان افتخار می‌کنیم و امروز الحمدلله جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا مقاوم‌تر از گذشته ایستاده و از خود دفاع می‌کند. امیدوارم که همه ما لیاقت داشته باشیم که راه شهدا را ادامه دهیم و به نحو احسن از فرامین فرماندهی معظم کل قوا پیروی کنیم.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها