به روز شده در: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۰
فرمانده کل ارتش با حضور در گروه‌های پدافندی و سایت‌های راداری شهید مجید عسکری هاشم‌آباد و شهید مبارکی مارشنان، توان رزمی و عملیاتی این یگان‌ها را مورد ارزیابی قرار داد.
کد خبر: ۳۶۲۶۹۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳ - 21September 2019

سرلشکر موسوی از سایت‌های راداری شهیدان عسکری و مبارکی بازدید کردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش و فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص)، با حضور در گروه پدافند هوایی شهید مجید عسکری در هاشم‌آباد اصفهان ضمن دیدار با کارکنان، میزان آمادگی رزمی و عملیاتی این گروه پدافندی را مورد بررسی قرار داد.

فرمانده کل ارتش همچنین با حضور در ایستگاه ارتباطی شهید «مبارکی مارشنان»، توان عملیاتی این ایستگاه ارتباطی را ارزیابی کرد و در بازدید از گروه پدافندی شهید مجید عسکری نیز با حضور در یادمان شهید گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) ضمن بازدید از اماکن نظامی، عملیاتی، رفاهی و ورزشی این گروه پدافندی با کارکنان این یگان دیدار کرد.

بنابر این گزارش، دانش‌آموزان و فرزندان کارکنان گروه پدافند هوایی شهید مجید عسکری در حضور فرمانده کل ارتش به انجام حرکات رزمی پرداختند.

امیر سرلشکر موسوی همچنین با رؤسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات این گروه‌های پدافندی دیدار و گفت‌وگو کرد.

امیر سرتیپ صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، فرمانده کل ارتش را در این بازدید همراهی می‌کرد.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها