به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
بیانیه ارتش به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای با گرامیداشت هفته دفاع مقدس تأکید کرد: ارتش با اتکا به آموزه‌‌های هشت سال دفاع مقدس اجازه نخواهد داد کوچکترین تهدیدی متوجه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کیان کشور شود.
کد خبر: ۳۶۲۹۳۴
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱ - 22September 2019

هفته دفاع مقدس بیانگر سربلندی نظام اسلامی استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه‌ای هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

هفته دفاع مقدس و دلاورمردی‌های مردم انقلابی ایران اسلامی و نیروهای مسلح سند افتخاری از محصول مقاومت و بیان‌گر سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

ملت آگاه و هوشیار ایران به خوبی می‌دانستند که جنگ پایان ماجراجویی دشمنی که هشت سال در مقابل آنها جنگیده نیست، بلکه نبرد با دشمن در جبهه‌های مختلف ادامه خواهد داشت و این فرزندان غیور و دلیر ملت ایران در نیروهای مسلح بودند که با اتکا به خدا و تحت رهنمودهای حکیمانه فرمانده معظم کل قوا و ارتقا توان روحی و رزمی خود و طراحی و ساخت انواع جنگنده‌ها، موشک‌ها، زیردریایی‌ها و... گزینه جنگ نظامی را از دشمن گرفتند و امروز اقتدار دفاعی و بازدارندگی کنونی جمهوری اسلامی ایران محصول مقاومت و درس‌آموزی از هشت سال دفاع مقدس است.

در شرایطی که توطئه‌ها و تهدیدهای جبهه دشمن فراتر از دوران جنگ تحمیلی، میهن اسلامی را هدف قرار داده است و اردوگاه شیطانی دشمنان با محوریت آمریکا، تمرکز بر جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه را برای عدول نظام و ملت ایران از آرمان‌های انقلاب و منافع ملی خود در دستور کار قرار داده است و هر از گاهی گزینه نظامی را چاشنی نمایش دشمنی خود می‌سازد، این اقتدار دفاعی و صلابت نیروهای مسلح و مدافعان انقلاب اسلامی است که با نفوذ هراس و وحشت به عمق ذهن و دل آنان، مانع عملیاتی شدن تهدیدهای سخت و وارد شدن به میدان کارزار با ایران عزیز شده است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران در این بیانیه ضمن گرامیداشت یاد، خاطره و راه امام (ره) و شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس، تبیین و کاربست فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس و گنجینه‌های ارزشمند آن را نیاز دائمی کشور و ضامن زنده ماندن روح مقاومت و سلحشوری دانست و تأکید کرد: سربازان غیور ملت در ارتش جمهوری اسلامی ایران با اتکا به آموزه‌‌های هشت سال دفاع مقدس و تجارب نوین از رویارویی با تهدیدهای فرامنطقه‌ای، همراه سایر نیروهای مسلح و آحاد مردم غیور ایران اسلامی با هوشمندی و هوشیاری، تحرک های دشمنان را به طور کامل رصد کرده و با تأسی از رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا اجازه نخواهد داد کوچکترین تهدیدی متوجه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کیان کشور شود.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها