به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
فرمانده گروه ۲۴ بعثت بروجرد:
سرهنگ «علی احمد فیض‌الهی» گفت: وجود تفکر انقلابی‌گری توانست در کشور امنیت پایدار ایجاد کند و تفکر دیگری نمی‌تواند جایگزین تفکر انقلابی‌گری شود و بسیجیان هم با استفاده از این تفکر می‌توانند پوزه دشمنان را به خاک بمالند.
کد خبر: ۳۶۲۹۴۸
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴ - 22September 2019

بسیجیان با روحیه انقلابی گری می توانند پوزه دشمن را به خاک بمالند

به گزارش دفاع‌پرس از خرم آباد، سرهنگ «علی احمد  فیض‌اللهی»  امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس در دیدار با امام جمعه بروجرد در حسینیه اهل بیت (ع) با بیان اینکه هفته دفاع مقدس جزو ارزش‌هاست اظهار داشت: در بدو پیروزی انقلاب اسلامی، استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و سایر جیره خوارانش مانند انگلیس، رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای اروپایی و با طراحی جنگی نیابتی در منطقه و با سرکردگی صدام که از مهره‌های دست نشانده خودشان بود در ۳۱ شهریور سال ۱۳۵۹ جنگ علیه ایران را به صورت رسمی شروع کردند.

وی تصریح کرد: کشوری که تازه پیروز شده بود و از رژیم ستم‌شاهی بیرون آمده و در حال تثبیت شدن بود با هدف پایان دادن به حکومت نوپای جمهوری اسلامی از سوی دشمنان مورد حمله سراسری قرار گرفت.

فرمانده گروه ۲۴ بعثت بروجرد ادامه داد: اما با دفاع جانانه مردم در تمام مرزهای مشترک با عراق و همت و جانفشانی ملت ایران در سرتاسر کشور، جلوی دشمنان ایستادند و از میهن اسلامی دفاع کردند.

فیض‌اللهی با بیان اینکه هشت سال جنگ علیه ایران جنگ علیه اسلام بود، ابراز داشت: کفار به نیت نابودی اسلام پای در میدان جنگ گذاشتند و برای اینکه بیداری اسلامی ظهور پیدا نکند جنگ تحمیلی علیه ایران را آغاز کردند.

وی افزود: علی‌رغم نظر غیر فنی دشمنان که ایران در این جنگ شکست خورده است، اما برخلاف تصور آنها، ملت ایران توانستند با شور و نشاط انقلابی در این جنگ پیروز شوند و امروز شاهد امنیت پایدار در سراسر مرزهای آبی و خاکی ایران هستیم.

فرمانده گروه ۲۴ بعثت بروجرد تاکید کرد: همچنین عربستان امروز در جنگ با یمن نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند و می‌بینیم که یمنی‌های پا برهنه توانسته‌اند ۵۰ درصد نفت عربستان را زمین‌گیر کنند و امروز سران و سیاسیون کشورهای عربی بهترین راه یعنی سکوت را برگزیده‌اند.

فیض‌الهی با بیان اینکه امروز اطمینان داریم با روحیه شهادت‌طلبی، انقلابی‌گری و شجاعت در مقابل تهدیدات دشمن ایستادگی خواهیم کرد، متذکر شد: وجود تفکر انقلابی‌گری توانست در کشور امنیت پایدار ایجاد کند و تفکر دیگری نمی‌تواند جایگزین تفکر انقلابی‌گری شود و بسیجیان هم با استفاده از این تفکر می‌توانند پوزه دشمنان را به خاک بمالند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها