به روز شده در: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۹
سردار رحیمی در مراسم نواختن زنگ مهر:
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه باید درس مقاومت در مقابل زور و استکبار را به فرزندانمان بیاموزیم، گفت: آینده متعلق به دانش‌آموزان است و اگر درس ایستادگی و مقاومت به فرزندانمان ندهیم، باید منتظر رفتن زیر بار حرف زور باشیم.
کد خبر: ۳۶۳۰۳۲
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱ - 23September 2019

باید درس مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار را به فرزندانمان بیاموزیمبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «حسین رحیمی» فرمانده انتظامی تهران بزرگ صبح امروز و همزمان با اولین روز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ با حضور در دبستان دخترانه شاهد تقواپیشگان «زنگ مهر» را به صدا درآورد.

سردار رحیمی در این مراسم با بیان اینکه امروز با دومین روز هفته دفاع مقدس متقارن شده است، گفت: دانش‌آموزان و دانشجویان باید بدانند که در طول جنگ چه اتفاقی رخ داده است.

وی افزود: به دانش آموزان و اولیای گرانقدر می‌گویم که پلیس جمهوری اسلامی ایران خادم و نوکر مردم ایران است و برای گسترش امنیت از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه باید درس مقاومت در مقابل زور و استکبار را به فرزندانمان بیاموزیم، خاطرنشان کرد: آینده متعلق به دانش‌آموزان است و اگر درس ایستادگی و مقاومت را به فرزندانمان ندهیم، باید منتظر رفتن زیر بار حرف زور باشیم؛ لذا با آموزش صحیح باید راه و رسم زندگی را به آن‌ها بیاموزیم.

سردار رحیمی ادامه داد: امروز کشوری که خود را سرآمد آزادی می‌داند، برای حضور وزیر امور خارجه ما محدودیت ایجاد می‌کند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه دشمنان در طول ۴۰ سال نتوانستند حریف ما شوند، خطاب به دانش‌آموزان گفت: بدانید که آینده متعلق به شماست و باید درس مقاومت و ایستادگی را فرا بگیرید.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار