به روز شده در: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
بیانیه امور ایثارگران شهرداری تهران در واکنش به حذف نام شهدا؛
رضا جلالی در واکنش به شایعه حذف نام شهدا از معابر پایتخت در بیانیه‌ای آورد: «اگر نام ایران برای یکایک ما افتخار آفرین و شورانگیز است، این غرور ریشه در نام شهیدان و ایثارگرانی دارد که برای ایران از جان گذشتند و امروز تلألوء خونشان درخشش پرچم کشورمان است».
کد خبر: ۳۶۴۳۰۴
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷ - 29September 2019

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، رضا جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران در واکنش به شایعه حذف نام شهدا از معابر پایتخت بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:‌ «اگر نام ایران برای یکایک ما افتخارآفرین و شورانگیز است، این غرور ریشه در نام شهیدان و ایثارگرانی دارد که برای ایران از جان گذشتند و امروز تلألوء خونشان درخشش پرچم کشورمان است.

نام و یاد شهیدان برای زندگی یکایک ما نعمت و موهبتی است گرانبها که درخشش نامشان بر خیابان‌ها و کوچه‌های شهر‌ها و روستا‌ها را باید قدر دانست، و آنگونه که رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضاء مجلس خبرگان رهبری فرمودند «نام شهید بر فراز کوی‌ها و برزن‌ها موهبتی است که باید ادامه یابد» باید این راه ادامه یابد و اندیشه باطل حذف نام و یاد شهیدان با اقدام انقلابی مدیران شهری ناکام گردد.

بدون شک شهرداری تهران و شهرداری سایر شهر‌ها وظیفه ارج نهادن به مقام شامخ شهداء و ایثارگران رابرعهده دارند و نباید بگذارند پیشکسوتان جهاد و شهادت در پیچ و خم زندگی روزمره به فراموشی سپرده شوند، و بر همین اساس امروز شهرداری تهران به حضور ایثارگران و خانواده شهداء در جمع مدیران و کارکنان خویش مفتخر است و در تلاش است تا با ارائه خدمات مناسب زمینه رضایت خانواده شهداء و ایثارگران را بیش از پیش فراهم کند.

در تهران شهری برای همه، شهیدان گلگون‌کفن صاحبان کوی و برزن این شهر هستند و همه ما دست در دست هم باید زمینه‌های ترویج یاد و خاطره «شهدای گمنام» و «شهدای مدافع وطن» را در زندگی شهروندان تهرانی فراهم کنیم.

تیم جدید مدیریت شهری، تیمی عاشق شهدا و ایثارگران است به طوری که علاوه بر اینکه شهردار محترم تهران خودشان از ایثارگران جبهه‌های نبرد هستند، شورای اسلامی شهر تهران از 21 نفر 13 عضو ایثارگر دارد که مایه افتخار جامعه ایثارگران کشور است.

بدون شک معرفی و برخورد با پیمانکاران خاطی برابر تدبیر دکتر حناچی شهردار محترم تهران می‌تواند التیام‌بخش دردمندان و امیدبخش دوستداران و ارادتمندان شهدای گرانقدر باشد، هرچند که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در شهرداری تهران به زودی تصاویر کمتر دیده‌شده از شهدای دفاع مقدس در سطح شهر به نمایش درمی آید که مردم پایتخت را به وجد خواهد آورد».

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار