به روز شده در: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۹
حجت‌الاسلام رئیسی:
رئیس قوه قضائیه گفت: سطح اشراف اطلاعاتی و اقتدار امنیتی نیروهای مسلح در تنگه هرمز و آبهای خلیج فارس افتخارآفرین و غرورانگیز است.
کد خبر: ۳۶۴۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰ - 04October 2019

دریا را برای قاچاقچیان ناامن کنیدبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت‌الاسلام والمسلمین «ابراهیم رئیسی» شب گذشته با حضور در نشست فرماندهان ارشد نظامی استان هرمزگان با بیان اینکه گمرک مرزبان اقتصادی کشور در واردات و صادرات است، اظهار داشت: چشم گمرک همیشه باید مثل آن ماموری که در برج دیدبانی مرزبانی می‌کند، باز باشد و به عنوان یک برج دیدبانی در حوزه اقتصادی عمل کند.

وی خطاب به فرماندهان ارشد نظامی استان هرمزگان با تأکید بر اینکه دریا و محیطش را برای قاچاقچیان ناامن و به قول همکارانتان قرمز کنید، گفت: قاچاقچیان باید احساس کنند اینجا خطر از دست دادن همه منافعشان را دارند نه فقط خطر از دست دادن کالا و کشتی، بلکه خودشان هم محاکمه شوند.

حجت‌الاسلام رئیسی خاطرنشان کرد: همکاران قضایی نیز در این استان از اقدامات صورت گرفته در این زمینه حمایت می‌کنند.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به اظهاراتش در سمینار سپاه با بیان اینکه نباید میدان به مفسدین داد، گفت: یقه کسی که زد و بند می‌کند را باید گرفت و از این موضوع نمی‌گذریم. با کسانی که زد و بند می‎کنند در هر مقامی که باشند، برخورد می‌کنیم و این قضیه باید در جامعه جا بیفتد.

وی خطاب به حاضران در جلسه ادامه داد: همان‌طور که در دریا همه کشتی‌ها در کنترل و دیدبانی شما هستند و نمی‌توانند از چتر شما فرار کنند، در کشور نیز کسی نمی‌تواند از زیر چتر ما فرار کند.

حجت‌الاسلام رئیسی همچنین در حاشیه این جلسه ضمن بازدید از مرکز فرماندهی کنترل نیروی دریایی سپاه گفت: سطح اشراف اطلاعاتی و اقتدار امنیتی نیروهای مسلح در تنگه هرمز و آبهای خلیج فارس افتخارآفرین و غرورانگیز است.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار