به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱
امیر حیدری عنوان کرد؛
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: یکان‌های نزاجا با تجهیزات جدید و سلاح‌های کاملاً بومی در مأموریت‌ها حاضر می‌شوند و در رزمایش غیر مترقبه این نیرو نیز بخشی از توانمندی‌های بومی شده در حوزه تجهیزات مورد آزمایش قرار گرفت.
کد خبر: ۳۶۵۶۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷ - 09October 2019

بخشی از توانمندی‌های بومی شده در رزمایش غیرمترقبه امروز مورد آزمایش قرار گرفت/ ارزیابی حاضر به ‌کاری یگان ها در رزمایشبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌‎پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش درباره برگزاری رزمایش غیر مترقبه این نیرو در شمال غرب کشور، اظهار داشت: فرمانده کل ارتش به منظور ارزیابی آمادگی رزمی یکان‌های نیروی زمینی شب گذشته مأموریت غیر مترقبه‌ای را به نیروی زمینی ارتش ابلاغ کردند تا رزمایشی در منطقه شمال غرب کشور انجام شود.

وی ادامه داد: بلافاصله اوامر فرمانده کل ارتش به یکان‌ها ابلاغ شد و یکان‌ها در مدت زمان بسیار کم با تمامی تجهیزات خود را به منطقه رزمایش رساندند که الحمدالله رزمایش خوبی نیز برگزار کردند.

سرتیپ حیدری اجرای رزمایش غیر مترقبه را بسیار مطلوب ارزیابی و تصریح کرد: هدف و منظور از رزمایش غیر مترقبه، ارزیابی رزمی و نحوه پای کار آمدن تیپ‌های متحرک هجومی و واکنش سریع است که یکان‌های حاضر در میدان آن را به خوبی اجرا کردند.

وی درباره استفاده از تجهیزات در این رزمایش نیز گفت: هم‌اکنون یکان‌های نیروی زمینی ارتش با تجهیزات جدید و سلاح‌های کاملاً بومی در مأموریت‌ها حاضر می‌شوند و در این رزمایش نیز بخشی از توانمندی‌های بومی شده در حوزه تجهیزات مورد آزمایش قرار گرفت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: ارتقای آمادگی رزمی، بالا بردن توان دفاعی، قدرت، تحرک، سرعت و جابجایی سریع از اهداف رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی بود.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار