به روز شده در: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵
حجت‌الاسلام خزائی:
مشاور عالی وزیر اطلاعات گفت: امروز آمریکا نه تنها مشکلی را در منطقه حل نکرده بلکه خود در باتلاق مقاومت در حال غرق شدن است.
کد خبر: ۳۶۵۶۷۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷ - 09October 2019

تبیین آرمان‌های والای انقلاب، جمهوری اسلامی را از هر گونه توطئه دشمنان مصون نگه می‌داردبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، حجت‌الاسلام «محمد خزائی» مشاور عالی وزیر اطلاعات امروز در مراسم رونمایی از کتاب «روز شمار انقلاب اسلامی مازندران» که در دانشگاه نوشیروانی برگزار شد، اظهار داشت: رونمایی از این کتاب اقدام فرهنگی بسیار ارزشمند است که با آگاهی بخشی مردم به ویژه جوانان آنان را با اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی بیشتر آشنا می‌کند.

خزایی با اشاره به نقش موثر مازندران در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمنان با هدف قرار دادن جوانان به دنبال بی‌ارزش نشان دادن اهداف انقلاب اسلامی هستند که باید با بصیرت و آگاهی، نقشه‌های آنان را نقش بر آب کنیم.

وی با تاکید بر لزوم بصیرت، آگاهی و هوشیاری مردم ولایتمدار در راستای صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی گفت: تبیین دقیق آرمان‌های والای انقلاب و شناخت دقیق سیره عملی و رفتاری و خط فکری امام خمینی و رهبر معظم انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی را از هر گونه توطئه دشمنان مصون نگه می‌دارد.

مشاور عالی وزیر اطلاعات با بیان اینکه ایران اسلامی هر لحظه و در بخش‌های مختلف مورد تهدید و هجوم سایبری و رسانه‌ای دشمنان است، گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) و دیگر نیروهای مسلح کشور، با جانفشانی و از خودگذشتگی در همه سنگرها حضوری فعال دارند و امنیت پایدار را برای کشور رقم می‌زنند.

خزایی با اشاره به اینکه چند سال گذشته اکثر کشور‌های دنیا تصمیم داشتند محور مقاومت در سوریه نباشد، گفت: ایران اسلامی با قدرت در برابر همه توطئه دشمنان ایستادگی کرد و ورق هم اکنون به نفع محور مقاومت برگشته است.

وی با اشاره به سفر رئیس جمهور به آمریکا برای حضور در نشست سازمان ملل گفت: رییس جمهور آمریکا با واسطه‌های فراوان به دنبال دیدار با روحانی و گرفتن عکس یادگاری بود که با در‌های بسته مقامات ایرانی روبرو شد که این یعنی عزت ایران اسلامی.

خزایی با بیان اینکه دشمنان ما امروز در لبنان، سوریه و عراق از محور مقاومت شکست خوردند، افزود: امروز آمریکا نه تنها مشکلی را در منطقه حل نکرده بلکه خود در باتلاق مقاومت در حال غرق شدن است.

وی عزت ایران اسلامی در جهان را مدیون خون پاک شهدا و ایستادگی و جانفشانی رزمندگان نیرو‌های مسلح کشور دانست.

در این مراسم کتاب روز شمار انقلاب اسلامی ـ بابل به روایت اسناد ساواک رونمایی شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها