به روز شده در: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۷
سردار رحیمی خبر داد؛
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اقدامات خوب پلیس در حوزه عفاف و حجاب، از شناسایی و انهدام گروه‌های مروج منکرات در جامعه خبر داد.
کد خبر: ۳۶۵۶۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸ - 09October 2019

گروه چهارشنبه سفید و نه به حجاب اجباری هم اکنون ریشه‌کن شده استبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «حسین رحیمی» فرمانده انتظامی پایتخت در همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر که در مقر پلیس امنیت اخلاقی برگزار شد، اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی در تمام زمینه‌ها مجری فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی به خصوص در حوزه امر به معروف و نهی از منکر است و سعی دارد با اقدامات مجاهدانه از رویکردهای دشمنان جلوگیری کند. 

وی تصریح کرد: پلیس، گزارش باندها و شبکه‌های سازمان‌یافته‌ای را که تلاش می‌کنند تا حیا را در جامعه از بین ببرند، مورد بررسی قرار داده و توانسته تمامی این باندها را منهدم کند؛ گروه‌های هشت مارس، چهارشنبه سفید و نه به حجاب اجباری هم‌اکنون ریشه‌کن شده‌‌اند. 

سردار رحیمی گفت: ما پیرو حسین‌ابن علی (ع) هستیم که در دقایق پایانی زندگی‌اش با وجود رگبار تیر و سنگ به قاتلش تذکر داد و وی را امر به معروف و نهی از منکر کرد؛ ما پیرو امام خمینی (ره) هستیم که با دست خالی و از راه امر به معروف و نهی از منکر یک انقلاب اسلامی را به‌پا کرد. 

وی با تاکید بر این مطلب که ما در راستای مبارزه با بی‌حجابی و بی‌عفتی کوتاه نخواهیم آمد، گفت: با رویکرد ایجابی و ارشادی در این زمینه کار می‌کنیم و با وجود توهین‌هایی که به ما می‌شود، مقتدرانه به کار خود ادامه خواهیم داد. 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: ما در طرح ناظر یک هیچ برخورد تند و رو در رویی با خانم‌ها نداشته و محترمانه و مودبانه تذکر داده‌ایم. 

سردار رحیمی با تاکید بر این مطلب که در طرح «ناظر 2» با قاطعیت با کسانی که بخواهند فرهنگ بی‌حیایی و بی‌حجابی را ترویج دهند، برخورد خواهیم کرد، گفت: 11 پاساژ و مگامال بزرگ تحت پوشش ما است. 

وی تاکید کرد: ما به عنوان نیرویی که میراث‌دار خون 230 هزار شهید هستیم حافظ انقلاب اسلامی بوده و کوتاه نیامده و نخواهیم گذاشت کوچکترین خدشه‌ای به نظام، انقلاب اسلامی و اصول و ارزش‌های ما وارد شود. حتی اگر صبح تا شب به ما چوب و سنگ زده و فحش بدهند ما تا آخرین نفس به مسیر خود ادامه خواهیم داد. 

فرمانده انتظامی پایتخت به رصد فضای مجازی توسط پلیس امنیت اخلاقی پرداخت و گفت: ضربات جدی را به باندهایی که در صدد بودند فساد اخلاقی را اشاعه دهند، وارد کرده‌ایم. 

سردار رحیمی ادامه داد: مأموران پلیس راهور باید همچون طرح «ناظر یک» با کشف حجاب برخورد کنند؛ همچنین با شدت با افرادی که شرب خمر کرده و پشت فرمان می‌نشینند نیز برخورد کنند. 

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار