به روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
سردار عبداللهی:
معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: تسلیحات و ادوات دفاعی ایران هم‌تراز کشور‌های برتر دنیا در حوزه تجهیزات دفاعی است.
کد خبر: ۳۶۵۷۱۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵ - 09October 2019

دستاورد‌های دفاعی ایران در تراز کشور‌های برتر جهان در حوزه دفاعی استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ «علی عبداللهی» معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیرو‌های مسلح در بازدید از نمایشگاه دستاورد‌های سازمان صنایع دفاع با قدردانی از تلاش مجاهدانه دست‌اندرکاران صنعت دفاعی با اشاره به رشد چشمگیر کمّی و کیفی تسلیحات دفاعی تولید شده در این سازمان اظهار داشت: ویژگی محصولات سازمان صنایع دفاع منطبق بودن بر اساس نیاز نیرو‌های مسلح و حرکت در موازات الگویی است که ستاد کل نیرو‌های مسلح برای صنایع دفاع ترسیم کرده است.

وی با اشاره به تولید محصولات هوشمند و نقطه‌زن افزود: دقت‌افزایی سلاح و مهمات در تسلیحات تولیدی اخیر سازمان صنایع دفاع (ساصد) قابل تقدیر است و نشان از دانش و خبرگی متخصصان سازمان صنایع دفاع دارد.

سردار عبداللهی در ادامه با اشاره به پیشرفت‌های سازمان صنایع دفاع در عرضه تولیدات خودرویی تصریح کرد: امروز صنایع دفاع به هیچ وجه با گذشته قابل مقایسه نیست و تسلیحات نظامی این نمایشگاه هم‌تراز کشور‌های برتر جهان در حوزه تجهیزات دفاعی است.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها