به روز شده در: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۳
ارشد نظامی ارتش در منطقه شمال غرب:
ارشد نظامی ارتش در منطقه شمال غرب گفت: رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش که با هدف ارزیابی توان تحرک و جابجایی سریع در منطقه عمومی ارومیه برگزار شد، با دستیابی به اهداف تعیین شده از سوی سلسله مراتب پایان یافت.
کد خبر: ۳۶۵۷۲۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳ - 09October 2019

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش پایان یافتبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ دوم «علی حاجیلو» ارشد نظامی ارتش در منطقه شمال غرب با اعلام خبر پایان رزمایش نزاجا، اظهار داشت: یگان‌های واکنش سریع و متحرک هجومی نیروی زمینی ارتش مستقر در منطقه شمال غرب با موفقیت رزمایش غیر مترقبه را به پایان رساندند.

وی افزود: روز گذشته از سوی سلسله مراتب فرماندهی به یگان‌های منطقه، رزمایش غیر مترقبه‌ای اعلام شد، بلافاصله و در زمان بسیار کم یگان‌ها با تمام تجهیزات خود را آماده حضور در منطقه رزمایش کردند و در حضور فرمانده کل ارتش و نیروی زمینی به اجرای رزمایش پرداختند.

امیر حاجیلو با اشاره به تحرک و قدرت سریع جابجایی یگان‌ها گفت: در این رزمایش تحرک، جابجایی سریع و میزان آمادگی رزمی یگان‌های حاضر در میدان مورد ارزیابی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: تیپ ۴۱ متحرک هجومی، تیپ ۲۵ واکنش سریع، گروه ۱۱ توپخانه با پشتیبانی بالگرد‌های هوانیروز ماموریت محوله را در حد مطلوبی به اجرا گذاشتند.

ارشد نظامی ارتش در منطقه شمال غرب با تاکید بر اجرای موفقیت آمیز رزمایش غیرمترقبه افزود: بحمدلله انتظارات سلسله مراتب فرماندهی برای اجرای رزمایش برآورده شد و این رزمایش که با هدف ارزیابی توان تحرک و جابجایی سریع در منطقه عمومی ارومیه برگزار شد، با دستیابی به اهداف تعیین شده از سوی سلسله مراتب پایان یافت.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار