به روز شده در: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
حجت‌الاسلام‌ علی سعیدی:
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه مشکلات زائران اربعین باید به‌سرعت رفع شود، گفت: پیاده‌روی اربعین قدرت اسلام و شیعیان را در جهان نشان می‌دهد.
کد خبر: ۳۶۵۸۸۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴ - 11October 2019

مشکلات زائران اربعین به‌سرعت رفع شود/ پیاده‌روی اربعین قدرت اسلام را نشان می‌دهدبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس به نقل از فارس، حجت‌الاسلام‌ علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا اظهار داشت: الزاماتی باید در زمینه آماده‌سازی شرایط برای حضور مردم در آیین باشکوه پیاده‌روی اربعین مدنظر قرار گیرد و برنامه‌ریزی‌هایی به عمل آید؛ چرا که این سفر مملو از برکت و رحمت از هر جهت است.

وی تصریح کرد: پیاده‌روی اربعین فرصت‌های خوبی با خود به همراه دارد و خداوند متعال این گنجینه الهی را برای بندگانش قرار داده است.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا ادامه داد: دستگاه‌های فرهنگی و مردم وظایفی دارند که باید به آن عمل کنند؛ ولی دولت در قبال مردم باید شرایطی فراهم کند تا کسانی که این سنت حسنه را انجام می‌دهند، از لحاظ تغذیه، اسکان و... شرایط لازم را برای این راهپیمایی داشته باشند.

سعیدی با تأکید بر اینکه دولت باید به اقشار آسیب‌پذیر و محروم هم کمک ویژه‌ای داشته باشد، تصریح کرد: نسبت به تأمین مایحتاج عموم مردم با قیمت‌های مناسب و نظارت بر کنترل قیمت‌ها باید نظارت داشت تا در حق مردم اجحافی نشود و آنها بتوانند شرایط خوبی در پیاده‌روی اربعین داشته باشند و مشکلی برایشان پیش نیاید.

وی افزود: مردم هم باید توجه کنند تا این آیین باشکوه به بهترین شکل برگزار شود؛ موضوع تهدیدات دشمن هم مهم است؛ چراکه بالاخره با دشمنانی روبه‌رو هستیم که به تعبیر قرآن کریم تا مادامی که بر آیین و مکتبمان پایبندیم، آنها از ما دست برنمی‌دارند.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با تأکید بر اینکه هدف دشمنان دست برداشتن ما از آیین و مکتبمان است، تصریح کرد: مسأله اول که مردم و سخنرانان در این روزها باید آن را مورد توجه قرار دهند، شناخت توطئه‌های دشمنان است.

سعیدی با تأکید بر اینکه خطبا و سخنرانان باید دستاوردهای انقلاب را مورد تأکید قرار دهند، گفت: پیاده‌روی اربعین فرصت خوبی برای شناخت جایگاه اسلام ناب و شیعه در جهان است و باید به این امر توجه داشت.

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار